Zagłębie Lubin przekazało informację o rozpoczęciu sprzedaży karnetów na wiosnę 2022 roku. Tym razem ceny wydają się być odpowiednie, a korzyści w końcu są korzyściami. Zapraszamy więc do zakupu i widzimy się wiosną na trybunach.

***INFORMACJA PRASOWA KLUBU***

Przed nami bardzo ciekawa wiosna na Stadionie Zagłębia. W rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy podopieczni Piotra Stokowca zmierzą się kolejno z: Legią Warszawa, Wisłą Płock, Piastem Gliwice, Wartą Poznań, Stalą Mielec, Górnikiem Zabrze, Lechią Gdańsk i Rakowem Częstochowa.

Dla wszystkich, którzy zdecydują się na zakup karnetu WIOSNA 2022 przygotowaliśmy specjalną promocję. Każdy kibic otrzyma szalik pasiak w miedziano-biało-zielonych barwach. Dodatkowo każdy posiadacz karnetu otrzyma 25% rabat na całą kolekcję NIKE z Fanshopu Zagłębia w Galerii Cuprum Arena.

KARNET NA PRZODEK ZA 50 ZŁ

Specjalną ofertę przygotowaliśmy również dla kibiców przeżywających sportowe emocje na Stadionie Zagłębia na sektorze G. Promocyjna cena karnetu na sektor G będzie wynosić 50 zł.

CENNIK

ZAKUP KARNETU:

• Drogą elektroniczną pod adresem e-mail: bilety@zaglebie.com – podając imię, nazwisko, PESEL oraz numer telefonu kontaktowego,
  • Drogą elektroniczną, za pośrednictwem platformy ekibic.zaglebie.com,
  • FanShop w galerii Cuprum Arena (w godzinach otwarcia sklepu),
  • Wszystkie informacje dotyczące sprzedaży karnetów można uzyskać pod numerem telefonu: 76 746 96 29 – w godz. 8:00 – 15:00.

INFORMACJE DLA POSIADACZY VOUCHERÓW:

• voucher na karnet nie podlega wymianie na gotówkę lub inny produkt poza karnetem WIOSNA 2022,
  • voucher należy wymienić do czwartego meczu domowego - po tym czasie traci on swoją ważność.

Zachęcamy również wszystkich kibiców do okazywania certyfikatów Covidowych. Dzięki temu zwiększymy dostępność miejsc na Stadionie Zagłębia.

Do zobaczenia na Stadionie!

źródło: Własne, zaglebie.com