mkszaglebie.pl

Liderem klasyfikacji strzelców po zakończeniu 19. serii gier wciąż znajduje się Tomáš Pekhart z Legii Warszawa. Nie zmienił się także najlepszy asystent. W klasyfikacji asystentów przoduje Mateusz Szwoch z Wisły Płock.

Klasyfikacja najlepszych strzelców po 19. kolejce PKO BP Ekstraklasy:

  • 15 goli: Tomáš Pekhart (Legia Warszawa).
  • 10 goli: Jesús Imaz (Jagiellonia Białystok).
  • 9 goli: Jesús Jiménez (Górnik Zabrze), Jakov Puljić (Jagiellonia Białystok).
  • 8 goli: Flávio Paixão (Lechia Gdańsk), Jakub Świerczok (Piast Gliwice).
  • 7 goli: Kamil Biliński (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Mikael Ishak (Lech Poznań).
  • 6 goli: Felicio Brown Forbes (Wisła Kraków), Mateusz Kuzimski (Warta Poznań), Ivi López (Raków Częstochowa).
  • 5 goli: Maciej Domański (Stal Mielec), Erik Expósito (Śląsk Wrocław), Alexander Gorgon (Pogoń Szczecin), Vladislavs Gutkovskis (Raków Częstochowa), Róbert Pich (Śląsk Wrocław), Pelle van Amersfoort (Cracovia).
  • 4 gole: Filip Mladenović (Legia Warszawa), Jakub Moder (Lech Poznań), Bartosz Nowak (Górnik Zabrze), Dani Ramírez (Lech Poznań), Petr Schwarz (Raków Częstochowa), Lorenco Šimić (Zagłębie Lubin), David Tijanić (Raków Częstochowa), Yaw Yeboah (Wisła Kraków), Łukasz Zwoliński (Lechia Gdańsk), Michał Żyro (Piast Gliwice).
  • 3 gole: Jakub Błaszczykowski (Wisła Kraków), Marcin Cebula (Raków Częstochowa), Chuca (Wisła Kraków), Jean Carlos Silva (Wisła Kraków), Bartosz Kapustka (Legia Warszawa), Piotr Krawczyk (Górnik Zabrze), Dušan Lagator (Wisła Płock), Luquinhas (Legia Warszawa), Mateusz Mak (Stal Mielec), Maciej Makuszewski (Jagiellonia Białystok), Michał Nalepa (Lechia Gdańsk), Bartłomiej Pawłowski (Śląsk Wrocław), Pedro Tiba (Lech Poznań), Damian Rasak (Wisła Płock), Filip Starzyński (Zagłębie Lubin), Mateusz Szwoch (Wisła Płock), Patryk Szysz (Zagłębie Lubin), Tiago Alves (Piast Gliwice), Alan Uryga (Wisła Płock).
  • 2 gole: Saša Balić (Zagłębie Lubin), Adrian Benedyczak (Pogoń Szczecin), Rafał Boguski (Wisła Kraków), Piotr Celeban (Śląsk Wrocław), Kacper Chodyna (Zagłębie Lubin), Conrado (Lechia Gdańsk), Kamil Drygas (Pogoń Szczecin), Maciej Gajos (Lechia Gdańsk), Jan Grzesik (Warta Poznań), Ľubomír Guldan (Zagłębie Lubin), Sergiu Hanca (Cracovia), Michał Jakóbowski (Warta Poznań), Rafał Janicki (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Aron Jóhannsson (Lech Poznań), Dawid Kocyła (Wisła Płock), Sebastian Kowalczyk (Pogoń Szczecin), Michał Kucharczyk (Pogoń Szczecin), Florian Loshaj (Cracovia), Piotr Malarczyk (Piast Gliwice), Sebastian Milewski (Piast Gliwice), Andrzej Niewulis (Raków Częstochowa), Tomáš Petrášek (Raków Częstochowa), Fabian Piasecki (Śląsk Wrocław), Filip Piszczek (Cracovia), Andreja Prokić (Stal Mielec), Rafael Lopes (Legia Warszawa), Thomas Rogne (Lech Poznań), Maciej Sadlok (Wisła Kraków), Mathieu Scalet (Śląsk Wrocław), Rok Sirk (Zagłębie Lubin), Bartosz Slisz (Legia Warszawa), Alex Sobczyk (Górnik Zabrze), Dominik Steczyk (Piast Gliwice), Grzegorz Tomasiewicz (Stal Mielec), Łukasz Trałka (Warta Poznań), Patryk Tuszyński (Wisła Płock), Tomáš Vestenický (Cracovia), Luka Zahovič (Pogoń Szczecin).
  • 1 gol: Marcos Álvarez (Cracovia), Mohammad Awwad (Lech Poznań), Jakub Bartkowski (Pogoń Szczecin), Paweł Bochniewicz (Górnik Zabrze), Damjan Bohar (Zagłębie Lubin), Łukasz Burliga (Wisła Kraków), Jakub Czerwiński (Piast Gliwice), Karol Danielak (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Dejan Dražić (Zagłębie Lubin), Ivan Fiolić (Cracovia), Marcin Flis (Stal Mielec), Petteri Forsell (Stal Mielec), Adam Frączczak (Pogoń Szczecin), Michal Frydrych (Wisła Kraków), Krystian Getinger (Stal Mielec), Torgil Gjertsen (Wisła Płock), Wojciech Golla (Śląsk Wrocław), Omran Haydary (Lechia Gdańsk), Jakub Hora (Podbeskidzie Bielsko-Biała), David Jablonský (Cracovia), Robert Janicki (Warta Poznań), Josip Juranović (Legia Warszawa), Nika Kaczarawa (Lech Poznań), Jakub Kamiński (Lech Poznań), Bartosz Kieliba (Warta Poznań), Jakub Kiełb (Warta Poznań), Michał Koj (Górnik Zabrze), Aleksandyr Kolew (Stal Mielec), Aleksander Komor (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Kacper Kostorz (Legia Warszawa), Kamil Kruk (Zagłębie Lubin), Jarosław Kubicki (Lechia Gdańsk), Patryk Kun (Raków Częstochowa), Mateusz Kupczak (Warta Poznań), Filip Lesniak (Wisła Płock), Mateusz Lewandowski (Wisła Płock), Aleks Ławniczak (Warta Poznań), Alasana Manneh (Górnik Zabrze), Filip Marchwiński (Lech Poznań), Mateusz Marzec (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Adi Mehremić (Wisła Kraków), Damian Michalski (Wisła Płock), Jaroslav Mihalík (Lechia Gdańsk), Samuel Mráz (Zagłębie Lubin), Przemysław Mystkowski (Jagiellonia Białystok), Tomasz Nowak (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Rafał Pietrzak (Lechia Gdańsk), Patryk Plewka (Wisła Kraków), Martin Pospíšil (Jagiellonia Białystok), Mateusz Praszelik (Śląsk Wrocław), Israel Puerto (Śląsk Wrocław), Uroš Radaković (Wisła Kraków), Rivaldinho (Cracovia), Taras Romanczuk (Jagiellonia Białystok), Mariusz Rybicki (Warta Poznań), Jakub Rzeźniczak (Wisła Płock), Michał Rzuchowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Michal Sipľak (Cracovia), Maksymilian Sitek (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Kacper Skibicki (Legia Warszawa), Kacper Smoliński (Pogoń Szczecin), Waldemar Sobota (Śląsk Wrocław), Patryk Sokołowski (Piast Gliwice), Luka Šušnjara (Wisła Płock), Daniel Szelągowski (Raków Częstochowa), Dawid Szymonowicz (Cracovia), Daniel Ściślak (Górnik Zabrze), Thiago (Cracovia), Tomás Podstawski (Pogoń Szczecin), Paweł Tomczyk (Stal Mielec), Kóstas Triantafyllópoulos (Pogoń Szczecin), Desley Ubbink (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Kristopher Vida (Piast Gliwice), Bartłomiej Wdowik (Jagiellonia Białystok), Przemysław Wiśniewski (Górnik Zabrze), Paweł Wszołek (Legia Warszawa), Oskar Zawada (Raków Częstochowa), Łukasz Zjawiński (Stal Mielec), Marcel Zylla (Śląsk Wrocław), Maciej Żurawski (Pogoń Szczecin).

Klasyfikacja najlepszych asystentów:

  • 7 asyst: Mateusz Szwoch (Wisła Płock).
  • 5 asyst: Marcin Cebula (Raków Częstochowa), Josip Juranović (Legia Warszawa), Rafał Pietrzak (Lechia Gdańsk), Tomas Prikryl (Jagiellonia Białystok), Łukasz Trałka (Warta Poznań), Paweł Wszołek (Legia Warszawa).
  • 4 asysty: Maciej Domański (Stal Mielec), Luquinhas (Legia Warszawa), Filip Mladenović (Legia Warszawa), Mateusz Praszelik (Śląsk Wrocław), Łukasz Sierpina (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Filip Starzyński (Zagłębie Lubin), Pedro Tiba (Lech Poznań).
  • 3 asysty: Pelle van Amersfoort (Cracovia), Gerard Badia (Piast Gliwice), Jakub Bartkowski (Pogoń Szczecin), Conrado (Lechia Gdańsk), Alan Czerwiński (Lech Poznań), Jakub Holubek (Piast Gliwice), Jesus Imaz (Jagiellonia Białystok), Martin Konczkowski (Piast Gliwice), Maciej Makuszewski (Jagiellonia Białystok), Bartosz Nowak (Górnik Zabrze), Martin Pospisil (Jagiellonia Białystok), Marko Roginić (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Stefan Savić (Wisła Kraków), Alex Sobczyk (Górnik Zabrze), Dino Stiglec (Śląsk Wrocław), David Tijanić (Raków Częstochowa), Fran Tudor (Raków Częstochowa), Michał Żyro (Piast Gliwice).
  • 2 asysty: Dawid Abramowicz (Wisła Kraków), Marcos Alvarez (Cracovia), Damjan Bohar (Zagłębie Lubin), Damian Dąbrowski (Pogoń Szczecin), Dejan Drazić (Zagłębie Lubin), Erik Exposito (Śląsk Wrocław), Michal Frydrych (Wisła Kraków), Sergiu Hanca (Cracovia), Mikael Ishak (Lech Poznań), Michał Jakóbowski (Warta Poznań), Erik Janża (Górnik Zabrze), Bartosz Kapustka (Legia Warszawa), Kamil Kościelny (Stal Mielec), Michał Kucharczyk (Pogoń Szczecin), Patryk Kun (Raków Częstochowa), Jakub Kuzdra (Warta Poznań), Mateusz Kuzimski (Warta Poznań), Jakub Moder (Lech Poznań), Michał Nalepa (Lechia Gdańsk), Paweł Olszewski (Jagiellonia Białystok), Patryk Plewka (Wisła Kraków), Łukasz Poręba (Zagłębie Lubin), Taras Romanczuk (Jagiellonia Białystok), Maciej Sadlok (Wisła Kraków), Petr Schwarz (Raków Częstochowa), Waldemar Sobota (Śląsk Wrocław), Patryk Tuszyński (Wisła Płock), Luka Zahović (Pogoń Szczecin), Sasa Żivec (Zagłębie Lubin), Gieorgij Żukow (Wisła Kraków).
  • 1 asysta: Filip Bainović (Górnik Zabrze), Sasa Balić (Zagłębie Lubin), Daniel Bartl (Raków Częstochowa), Vullnet Basha (Wisła Kraków), Jan Biegański (Lechia Gdańsk), Łukasz Burliga (Wisła Kraków), Felicio Brown Forbes, (Wisła Kraków), Fedor Cernych (Jagiellonia Białystok), Kacper Chodyna (Zagłębie Lubin), Michał Chrapek (Piast Gliwice), Chuca (Wisła Kraków), Mateusz Czyżycki, Robert Dadok (Stal Mielec), Karol Danielak (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Milan Dimun (Cracovia), Kamil Drygas (Pogoń Szczecin), Maciej Gajos (Lechia Gdańsk), Krystian Getinger (Stal Mielec), Wojciech Golla (Śląsk Wrocław), Alexander Gorgon (Pogoń Szczecin), Jan Grzesik (Warta Poznań), Lubomir Guldan (Zagłębie Lubin), Walerian Gwilia (Legia Warszawa), Omran Haydary (Lechia Gdańsk), Bartosz Jaroch (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa), Jesus Jimenez (Górnik Zabrze), Jakub Kamiński (Lech Poznań), Gergo Kocsis (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Kacper Kostorz (Legia Warszawa), Kacper Kozłowski (Pogoń Szczecin), Jarosław Kubicki (Lechia Gdańsk), Adrian Laskowski (Warta Poznań), Patryk Lipski (Piast Gliwice), Florian Loshaj (Cracovia), Hubert Matynia (Pogoń Szczecin), Krzysztof Mączyński (Śląsk Wrocław), Żan Medved (Wisła Kraków), Giorgi Merebaszwili (Wisła Płock), Tomasz Nowak (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Flavio Paixao (Lechia Gdańsk), Aleksander Pawlak (Wisła Płock), Dariusz Pawłowski (Górnik Zabrze), Kamil Piątkowski (Raków Częstochowa), Tomas Podstawski (Pogoń Szczecin), Marko Poletanović (Raków Częstochowa), Roman Prochazka (Górnik Zabrze), Jakov Puljić (Jagiellonia Białystok), Arkadiusz Pyrka (Piast Gliwice), Dani Ramirez (Lech Poznań), Cornel Rapa (Cracovia), Matej Rodin (Cracovia), Kacper Rogoziński (Wisła Płock), Maciej Rosołek (Legia Warszawa), Michał Rzuchowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Jean Carlos Silva (Wisła Kraków), Cillian Sheridan (Wisła Płock), Michal Siplak (Cracovia), Michał Skóraś (Lech Poznań), Jan Sykora (Lech Poznań), Dawid Szot (Wisła Kraków), Patryk Szysz (Zagłębie Lubin), Piotr Tomasik (Wisła Płock), Desley Ubbink (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Alan Uryga (Wisła Płock), Mateusz Wdowiak (Cracovia), Bartłomiej Wdowik (Jagiellonia Białystok), Maciej Wilusz (Raków Częstochowa), Przemysław Wiśniewski (Górnik Zabrze), Yaw Yeboah (Wisła Kraków), Damian Zbozień (Wisła Płock), Jakub Żubrowski (Zagłębie Lubin).

 

Cracovia Kraków - Zagłębie Lubin

Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego 28-02-2021, 15:00
PKO BP Ekstraklasa, Kolejka - 19

(2:4)
(1:2)
źródło: Własne, gol24.pl

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (0)



Brak komentarzy!