mkszaglebie.pl

Na czele klasyfikacji strzelców po zakończeniu 7. kolejki gier znalazł się zawodnik Legii Warszawa - Tomáš Pekhart - z sześcioma trafieniami na koncie. Liderem klasyfikacji strzelców po zakończeniu ostatniej serii gier wciąż pozostaje Łukasz Sierpina z Podbeskidzia Bielsko-Biała, który dotychczas zanotował cztery asysty.

Klasyfikacja strzelców po 6. kolejce:

  • 6 goli: Tomáš Pekhart (Legia Warszawa).
  • 5 goli: Jesús Jiménez (Górnik Zabrze).
  • 4 gole: Kamil Biliński (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Flávio Paixão (Lechia Gdańsk), Vladislavs Gutkovskis (Raków Częstochowa), Mikael Ishak (Lech Poznań), David Tijanić (Raków Częstochowa).
  • 3 gole: Marcin Cebula (Raków Częstochowa), Jesús Imaz (Jagiellonia Białystok), Mateusz Mak (Stal Mielec), Jakub Moder (Lech Poznań), Bartosz Nowak (Górnik Zabrze), Róbert Pich (Śląsk Wrocław).
  • 2 gole: Piotr Celeban (Śląsk Wrocław), Chuca (Wisła Kraków), Erik Expósito (Śląsk Wrocław), Alexander Gorgon (Pogoń Szczecin), Sergiu Hanca (Cracovia), Ivi López (Raków Częstochowa), Maciej Makuszewski (Jagiellonia Białystok), Tomáš Petrášek (Raków Częstochowa), Jakov Puljić (Jagiellonia Białystok), Dani Ramírez (Lech Poznań), Petr Schwarz (Raków Częstochowa), Lorenco Šimić (Zagłębie Lubin), Mateusz Szwoch (Wisła Płock), Yaw Yeboah (Wisła Kraków), Łukasz Zwoliński (Lechia Gdańsk), Michał Żyro (Piast Gliwice).
  • 1 gol: Marcos Álvarez (Cracovia), Saša Balić (Zagłębie Lubin), Jakub Błaszczykowski (Wisła Kraków), Paweł Bochniewicz (Górnik Zabrze), Damjan Bohar (Zagłębie Lubin), Felicio Brown Forbes (Wisła Kraków), Conrado (Lechia Gdańsk), Karol Danielak (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Maciej Domański (Stal Mielec), Ivan Fiolić (Cracovia), Adam Frączczak (Pogoń Szczecin), Michal Frydrych (Wisła Kraków), Krystian Getinger (Stal Mielec), Torgil Gjertsen (Wisła Płock), Wojciech Golla (Śląsk Wrocław), Ľubomír Guldan (Zagłębie Lubin), Omran Haydary (Lechia Gdańsk), David Jablonský (Cracovia), Jean Carlos Silva (Wisła Kraków), Nika Kaczarawa (Lech Poznań), Jakub Kamiński (Lech Poznań), Bartosz Kieliba (Warta Poznań), Aleksander Komor (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Piotr Krawczyk (Górnik Zabrze), Michał Kucharczyk (Pogoń Szczecin), Patryk Kun (Raków Częstochowa), Mateusz Kupczak (Warta Poznań), Mateusz Kuzimski (Warta Poznań), Aleks Ławniczak (Warta Poznań), Alasana Manneh (Górnik Zabrze), Filip Marchwiński (Lech Poznań), Damian Michalski (Wisła Płock), Michał Nalepa (Lechia Gdańsk), Tomasz Nowak (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Fabian Piasecki (Śląsk Wrocław), Filip Piszczek (Cracovia), Patryk Plewka (Wisła Kraków), Andreja Prokić (Stal Mielec), Damian Rasak (Wisła Płock), Rivaldinho (Cracovia), Taras Romanczuk (Jagiellonia Białystok), Michał Rzuchowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Mathieu Scalet (Śląsk Wrocław), Rok Sirk (Zagłębie Lubin), Maksymilian Sitek (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Bartosz Slisz (Legia Warszawa), Alex Sobczyk (Górnik Zabrze), Waldemar Sobota (Śląsk Wrocław), Filip Starzyński (Zagłębie Lubin), Dominik Steczyk (Piast Gliwice), Dawid Szymonowicz (Cracovia), Patryk Szysz (Zagłębie Lubin), Daniel Ściślak (Górnik Zabrze), Paweł Tomczyk (Stal Mielec), Łukasz Trałka (Warta Poznań), Kóstas Triantafyllópoulos (Pogoń Szczecin), Patryk Tuszyński (Wisła Płock), Alan Uryga (Wisła Płock), Pelle van Amersfoort (Cracovia), Tomáš Vestenický (Cracovia).

Klasyfikacja asystentów:

  • 4 asysty: Łukasz Sierpina (Podbeskidzie Bielsko-Biała).
  • 3 asysty: Marcin Cebula (Raków Częstochowa), Maciej Domański (Stal Mielec), Alex Sobczyk (Górnik Zabrze), Pedro Tiba (Lech Poznań).
  • 2 asysty: Marcos Alvarez (Cracovia), Damjan Bohar (Zagłębie Lubin), Damian Dąbrowski (Pogoń Szczecin), Mikael Ishak (Lech Poznań), Patryk Kun (Raków Częstochowa), Maciej Makuszewski (Jagiellonia Białystok), Jakub Moder (Lech Poznań), Michał Nalepa (Lechia Gdańsk), Bartosz Nowak (Górnik Zabrze), Rafał Pietrzak (Lechia Gdańsk), Mateusz Praszelik (Śląsk Wrocław), Stefan Savić (Wisła Kraków), Petr Schwarz (Raków Częstochowa), Waldemar Sobota (Śląsk Wrocław), Filip Starzyński (Zagłębie Lubin), Dino Stiglec (Śląsk Wrocław), David Tijanić (Raków Częstochowa), Łukasz Trałka (Warta Poznań), Fran Tudor (Raków Częstochowa), Paweł Wszołek (Legia Warszawa).
  • 1 asysta: Dawid Abramowicz (Wisła Kraków), Daniel Bartl (Raków Częstochowa), Vullnet Basha (Wisła Kraków), Kacper Chodyna (Zagłębie Lubin), Chuca (Wisła Kraków), Kamil Drygas (Pogoń Szczecin), Maciej Gajos (Lechia Gdańsk), Krystian Getinger (Stal Mielec), Wojciech Golla (Śląsk Wrocław), Sergiu Hanca (Cracovia), Omran Haydary (Lechia Gdańsk), Jakub Holubek (Piast Gliwice), Jesus Imaz (Jagiellonia Białystok), Erik Janża (Górnik Zabrze), Bartosz Jaroch (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa), Jakub Kamiński (Lech Poznań), Bartosz Kapustka (Legia Warszawa), Jakub Kuzdra (Warta Poznań), Adrian Laskowski (Warta Poznań), Florian Loshaj (Cracovia), Luquinhas (Legia Warszawa), Filip Mladenović (Legia Warszawa), Tomasz Nowak (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Paweł Olszewski (Jagiellonia Białystok), Aleksander Pawlak (Wisła Płock), Dariusz Pawłowski (Górnik Zabrze), Kamil Piątkowski (Raków Częstochowa), Patryk Plewka (Wisła Kraków), Łukasz Poręba (Zagłębie Lubin), Martin Pospisil (Jagiellonia Białystok), Tomas Prikryl (Jagiellonia Białystok), Roman Prochazka (Górnik Zabrze), Jakov Puljić (Jagiellonia Białystok), Matej Rodin (Cracovia), Maciej Rosołek (Legia Warszawa), Maciej Sadlok (Wisła Kraków), Mateusz Szwoch (Wisła Płock), Patryk Tuszyński (Wisła Płock), Desley Ubbink (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Alan Uryga (Wisła Płock), Mateusz Wdowiak (Cracovia), Maciej Wilusz (Raków Częstochowa), Przemysław Wiśniewski (Górnik Zabrze), Yaw Yeboah (Wisła Kraków), Luka Zahović (Pogoń Szczecin), Damian Zbozień (Wisła Płock), Sasa Żivec (Zagłębie Lubin), Michał Żyro (Piast Gliwice).

 

źródło: Własne, 90minut.pl

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (0)



Brak komentarzy!