Klub na oficjalnej stronie zamieścił odpowiedzi na najważniejsze pytania, które mogą sobie zadawać kibice przed niedzielnym meczem derbowym ze Śląskiem Wrocław

BILETY

1. W porównaniu do dwóch poprzedniach spotkań domowych, w niedzielę przed meczem derbowym wszyscy Kibice będą mogli kupić wejściówki w kasach biletowych na Stadionie Zagłębia! Bilety na mecz KGHM Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław możecie nabyć:
  • W kasach biletowych na Stadionie Zagłębia nr 1 (tylko bilety) i 4 (bilety, karnety i karty kibica) - w dniu meczu.
  • On-line na ekibic.zaglebie.com
  • On-line na kupbilet.pl
  • W Fan Shopie Zagłębia w Galerii Cuprum Arena
  1. Stadionowe bramki oraz punkt odbioru akredytacji i zaproszeń na mecz KGHM Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław będą otwarte od g. 13:00.
  2. Opaski dla posiadaczy biletów lub karnetów VIP PREMIUM I SUPER VIP PREMIUM będą do odbioru przy schodach na trybunę VIP.

PARKING I WEJŚCIE NA SEKTOR

1. Otwarty parking SUPER VIP dla posiadaczy biletów lub karnetów SUPER VIP PREMIUM i VIP PREMIUM.
    2. Parking dla kibiców niepełnosprawnych znajduje się przy Sektorze Rodzinnym (B1-B2).
    3. Wejścia na poszczególne sektory znajdują się:

A1 – wejście od Sektora A1

A2 – wejście od Sektora A2

VIP1 i VIP2 – wejście od Sektora VIP1 i VIP2

B1/B2 – wejście od Sektora B1

E1/E2/E3 – wejście od Sektorów E

F0/F1/F2/F3 – wejście od Sektorów F

G – wejście do Sektora G

POZOSTAŁE INFORMACJE

1. Pamietajcie, zgodnie z Regulaminem Stadionu wszystkie osoby wchodzące na obiekt mogą być poproszone o okazanie ważnego dokumentu tożsamości.
    2. Depozyty w dniu meczu pozostaną zamknięte!
    3. Otwarte będą punkty gastronomiczne Lubinpex, które znajdują się na dole każdego z otwartych sektorów.
    4. Strefy animacji będą otwarte na Sektorach B2 oraz E2.
    5. Pamiętajcie o zasadach sanitarnych, dezynfekcji rąk oraz o noszeniu maseczek do czasu zajęcia swojego miejsce na sektorze.
    6. Pamiętajcie, by na Stadion Zagłębia przyjechać odpowiednio wcześnie. Dzięki temu unikniecie niepotrzebnego stresu związanego z dłuższym oczekiwaniem na wejście na trybunę.
    7.FanShop Zagłębia znajdujący się przy Sektorze G w dniu meczu będzie otwarty od g. 13:00.

Do zobaczenia na Stadionie Zagłębia!

źródło: Własne, zaglebie.com