Zagłębie Lubin opublikowało szczegółowy plan prezentacji pierwszej drużyny przed rozpoczęciem sezonu 2021/2022. Odbędzie się ona 23 lipca i będzie połączona z "Biegiem na 75-lecie Zagłębia Lubin".

Impreza rozpocznie się o godzinie 17:30, a chwilę później zainauguruje ją bieg jubileuszowy z okazji „75 lat Zagłębia Lubin”. Najpierw na dystansie 300 metrów rywalizować będą dzieci, a tuż po pobiegną dorośli na trasach 6 km i 7,5 km. Oba biegi poprowadzi sympatyczne małżeństwo Ania i Artur Niedźwiedzcy. Szczegóły dotyczące zapisów na to wydarzenie będą pojawiać się TUTAJ.

Oprócz tego na wszystkich przybyłych czekać nie lada atrakcję. Swoje stanowiska przygotowały między innymi Kino Helios, Lubinpex, Volvo. Dodatkowo będą także strefy animacji, food trucki, zabytkowe auta i motory, fotobudka, a także mobilna wystawa właściciela naszego Klubu – KGHM Polska Miedź. Ponadto podczas prezentacji uczestnicy będą mogli wziąć udział w konkursach organizowanych przez naszych sponsorów, czyli STS Zakłady Bukmacherskie, PKO Bank Polski, Nike, Kraksport. Zwieńczeniem dnia pełnego atrakcji będzie prezentacja I zespołu KGHM Zagłębia, która symbolicznie rozpocznie się o godzinie 19:46.

Harmonogram dnia

• 17:30 Rozpoczęcie imprezy – otwarcie strefy
  • 17:45 Bieg dla dzieci
  • 18:00 Bieg dla dorosłych
  • 18:10 Konkursy dla dzieci
  • 19:00 Konkursy dla wszystkich
  • 19:46 Rozpoczęcie prezentacji

Informacja prasowa Zagłębia Lubin S.A.

źródło: Własne, zaglebie.com