mkszaglebie.pl

O komentarz dla oficjalnej strony klubu po przegranym 1:2 meczu sparingowym z Miedzią Legnica został poproszony strzelec jedynego gola dla naszej drużyny - Kacper Lepczyński.

Kacper Lepczyński (obrońca Zagłębia Lubin)

- Myślę, że pierwsza połowa nie wyglądała tak jakbyśmy tego chcieli. Musimy wziąć poprawkę na to, że graliśmy w innym ustawieniu, ale musimy wymagać od siebie zdecydowanie więcej. Straciliśmy dziś dwa gole na początku meczu, w krótkim odstępie czasu i nie możemy dopuszczać do takich sytuacji. Jeśli chodzi o sytuację, kiedy strzeliłem gola na 1:2 to trzeba docenić dobre dogranie Marko Poletanovicia. Byłem na krótkim słupku, dobrze nabiegłem na piłkę i nie pozostało mi nic innego jak tylko skierować ją do siatki.

 

 

źródło: zaglebie.com

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (1)25.06.2022 14:50
Ręce opadają po takich wypowiedziach, a można by inaczej:

Edytowano : 2022-06-25 14:51:37

Realizowaliśmy założenia taktyczne tego sparingu. Jesteśmy po 1 tygodniu przygotowań do sezonu, mikro cykl treningowy jest na wysokich obciążeniach. Chcemy dobrze przygotować się do sezonu motorycznie, tak aby utrzymać dobre tempo meczowe przez pełne 90 minut. Wynik w pierwszym meczu sparingowym nie ma znaczenia gdyż to jest początek przygotowań do sezonu. Ostatni mecz sparingowy pokaże jak jesteśmy przygotowani. Jeśli chodzi o sytuację, kiedy strzeliłem gola na 1:2 to trzeba docenić dobre dogranie Marko Poletanovicia. Byłem na krótkim słupku, dobrze nabiegłem na piłkę i nie pozostało mi nic innego jak tylko skierować ją do siatki.
processing comment