O komentarz dla oficjalnej strony klubu po przegranym 1:2 meczu sparingowym z Miedzią Legnica został poproszony strzelec jedynego gola dla naszej drużyny - Kacper Lepczyński.

Kacper Lepczyński (obrońca Zagłębia Lubin)

- Myślę, że pierwsza połowa nie wyglądała tak jakbyśmy tego chcieli. Musimy wziąć poprawkę na to, że graliśmy w innym ustawieniu, ale musimy wymagać od siebie zdecydowanie więcej. Straciliśmy dziś dwa gole na początku meczu, w krótkim odstępie czasu i nie możemy dopuszczać do takich sytuacji. Jeśli chodzi o sytuację, kiedy strzeliłem gola na 1:2 to trzeba docenić dobre dogranie Marko Poletanovicia. Byłem na krótkim słupku, dobrze nabiegłem na piłkę i nie pozostało mi nic innego jak tylko skierować ją do siatki.

źródło: zaglebie.com