Zagłębie Lubin wystosowało komunikat w sprawie karnetów na obecną rundę. Zapraszamy do zapoznania się z treścią komunikatu.

Pełna treść komunikatu:

"Drodzy Kibice! W związku z wieloma pytaniami kierowanymi przez Was odnośnie karnetów na rundę jesienną sezonu 2020/2021 chcemy poinformować, że w chwili obecnej Klub wstrzymuje się od procedury zwrotów za zakupione karnety. Z uwagi na obecną, dynamiczną sytuację w Polsce, a także na podjęte decyzję o rozgrywaniu spotkań PKO Ekstraklasy oraz Fortuna Pucharu Polski bez udziału publiczności, nie jesteśmy w stanie stwierdzić, jak długo potrwają obostrzenia dotykające sympatyków piłki nożnej.

Dlatego prosimy Was o zrozumienie i chwilę cierpliwości, a dla wszystkich kibiców posiadających karnety JESIEŃ 2020 szykujemy ofertę wyrównawczą.

Dziękujemy i do zobaczenia na Stadionie Zagłębia!"

Jeśli faktycznie dojdzie do sytuacji, w której klub będzie zwracał pieniądze za karnety, tak jak miało to miejsce na wiosnę, apelujemy do wszystkich kibiców, aby w miarę możliwości nie ubiegali się o zwrot środków wydanych na karnety, bo klub potrzebuje naszego wsparcia!

źródło: Własne, zaglebie.com