mkszaglebie.pl

Prezentujemy komunikat klubu dotyczący wyjazdu kibicowskiego na mecz z Legią Warszawa, który ostatecznie został przełożony na 15 grudnia.

"Zgodnie z dzisiejszą decyzją Ekstraklasy S.A. sobotnie spotkanie 3. kolejki pomiędzy KGHM Zagłębiem Lubin a Legią Warszawa zostało przełożone na 15 grudnia. Dzięki współpracy obu Klubów wypracowano porozumienie dotyczące pokrycia kosztów wyjazdu Naszych Kibiców na kolejny mecz, o czym informujemy w dalszej części komunikatu.

Mając na uwadze fakt, iż sympatycy Miedziowych dołożyli wszelkich starań, aby zorganizować wyjazd na sobotni mecz do Warszawy, Zagłębie Lubin S.A. dziękuje za wyrozumiałość i chce przede wszystkim przeprosić za zaistniałą sytuację. Informujemy również, że w ramach współpracy z Legią Warszawa osiągnięto porozumienie, według którego stołeczny klub pokryje ustalone między stronami koszty dojazdu na spotkanie i analogicznie, zapewni pulę darmowych wejściówek na mecz przy Łazienkowskiej w nowo ustalonym terminie. 

Zaległe spotkanie 3. kolejki PKO Ekstraklasy odbędzie się w środę, 15 grudnia."

Legia Warszawa - Zagłębie Lubin

Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego 15-12-2021, 19:00
PKO BP Ekstraklasa, Kolejka - 3

-:-
źródło: zaglebie.com

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (1)06.08.2021 11:34
gosc 44 (Gość)
15 grudnia beda grac przy gwiazach na niebie bez publiczności. Legła wiedziala co robi . Sląsk ani Rakow nie przełozyli meczy zalezy im na kibicach