Z naszych informacji wynika, że ponad dekadzie Konrad Forenc opuści Zagłębie Lubin. Nowym klubem 28-latka będzie pierwszoligowa Korona Kielce.

Konrad Forenc z naszym klubem związany jest od ponad dekady. Do Zagłębia trafił latem 2009 roku z MKS-u Oława.

28-letni bramkarz wystąpił łącznie w 91 meczach pierwszego zespołu "Miedziowych", w których 34-krotnie zachował czyste konto.

W ostatnim czasie Forenc pełnił głównie funkcję rezerwowego. W zeszłym sezonie golkiper wystąpił wyłącznie w dwóch spotkaniach Pucharu Polski.

Oficjalnego potwierdzenia tego transferu możemy spodziewać się już wkrótce.