Po dwunastu latach z miedziano-biało-zielonymi barwami rozstaje się bramkarz Konrad Forenc. 29-latek, który przez wiele sezonów bronił dostępu do bramki "Miedziowych" na koniec swojej przygody z naszym klubem skierował do kibiców kilka słów.

źródło: Własne, zaglebie.com

14.07.21 22:07
guest profile picture
Dzieki wielkie, szacun!!!

14.07.21 18:33

14.07.21 16:14
FORI dzięki za wszystko i powodzenia
Miał kilka świetnych meczów (wyjazd do Zabrza gdzie wybronił mecz) i klika bardzo słabych, najważniejsze, że JEST JAKIŚ, to lepsze niż nijaki najemnik
Mam nadzieję, że Twój charakter i serce zostaną w tej szatni
Jeszcze raz dzięki

14.07.21 14:05
Powodzenia Konrad.
Miał chłopak dóbre i słabsze występy. Szkoda że po właśnie tych słabszych nie dostał kolejnych szans. Myślę, że gdyby bronił w kolejnych meczach to nabrały by pewności siebie.
Czasami potrzebna jest zmiana otoczenia do tego by postawić krok do przodu. Charakteru i ambicji mu nie brakuje, dlatego jest przekonany że sobie poradzi i jeszcze zagra w ekstraklasie.

14.07.21 13:50
Powodzenia, właśnie tego Twojego serducha mi będzie brakować.