Krzysztof Brede: Mieliśmy dobry plan i cieszę się, że został zrealizowany

25.11.2020, 07:39:14
tspodbeskidzie.pl

- Mieliśmy bardzo dobry plan. Cieszę się, że się powiódł. Pracowaliśmy nad stałymi fragmentami. Od pierwszej minuty chcieliśmy wysoko wychodzić do Zagłębia, żeby pokazać rywalom, że na własnym boisku zamierzamy dążyć do wygranej - mówił po spotkaniu szkoleniowiec gospodarzy Krzysztof Brede.

Krzysztof Brede (Podbeskidzie Bielsko-Biała)

- Gratulacje dla drużyny, a także dla wszystkich ludzi odpowiedzialnych za przygotowanie zespołu i wykonanie wszystkich założeń. Chciałbym zadedykować zwycięstwo tym zawodnikom oraz członkom sztabu, którzy nie mogli z nami być ze względu na wynik badań. Zespół zawsze pracuje na wynik, oni tak samo zapracowali. Mamy nadzieję, że szybko do nas wrócą i nam pomogą. Wygrana w ekstraklasie zawsze smakuje wyjątkowo, piłka nożna czasami jest przewrotna. Mogę jedynie zdradzić, że wiele się zmieniło. Gdyby wszyscy byli zdrowi, to mogłoby się to inaczej ułożyć personalnie. Cieszę się, że piłkarze nie obrażają, tylko chcą dokładać cegiełkę do zwycięstw. Na szczęście happy end był po naszej stronie, z czego się cieszymy i doceniamy.

- Mieliśmy bardzo dobry plan. Cieszę się, że go zrealizowaliśmy. Pracowaliśmy sporo nad stałymi fragmentami. Od pierwszej minuty chcieliśmy wysoko wychodzić do Zagłębia Lubin, żeby pokazać rywalom, że na własnym boisku zamierzamy dążyć do wygranej. Po analizie zawodnicy wiedzieli, że lubinianie bardzo ryzykownie rozgrywają piłkę. Przy podaniach do bramkarza czy środkowych obrońców wykonywaliśmy skok pressingowy. Cieszą mnie bramki Mateusza Marca i Desleya Ubbinka. Pokazało to, że chłopacy chcą pracować i się rozwijać. Myślę, że zasłużyliśmy na zwycięstwo. Byliśmy zespołem, który wiedział czego chce.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin

Stadion Miejski 24-11-2020, 18:00