Sympatyków Zagłębia Lubin zachęcamy do wspierania zespołu w 1. kolejce PKO BP Ekstraklasy w meczu z Lechem Poznań. Bilety na ten pojedynek od kilku dni są w sprzedaży.

Zagłębie Lubin – Lech Poznań | Sprzedaż biletów

• Online na zaglebie.com- 7 dni w tygodniu do czasu rozpoczęcia imprezy,
  • Online na pl- 7 dni w tygodniu,
  • FanShop Zagłębia Lubin w Cuprum Arenie – w godzinach pracy galerii,

Z uwagi na epidemię COVID-19 w dniu meczu obowiązują pewnie ograniczenia oraz należy zachować szczególne środki ostrożności:

Ponadto:

• Kasy biletowe w dniu meczu będą nieczynne!
  • Z uwagi na przepis o zachowaniu m.in. 1,5 metrowego odstępu część miejsc na stadionie może być wyłączona ze sprzedaży.
  • Obowiązuje nas limit biletów, które mogą trafić do sprzedaży i wynosi on 50 % pojemności każdego, udostępnionego sektora.

Wszelkie informacje dotyczące sprzedaży karnetów można uzyskać od poniedziałku do piątku pod adresem e-mail: bilety@zaglebie.com, a także pod numerem telefonu: 76 746 96 29 – w godz. 8:00 – 15:00.

Szczegółowy cennik znajdziesz w zakładce „Bilety” na naszej stronie internetowej – zaglebie.com.

zaglebie.com/Bilety

1. kolejka PKO BP Ekstraklasy