mkszaglebie.pl

Jak informuje Sebastian Staszewski, dziennikarz Interii, Legia Warszawa nie odpuściła tematu pozyskania Patryka Szysza i Łukasza Poręby. Zagłębie także podjęło próbę zatrzymania ich w zespole.

Kontrakty Patryka Szysza i Łukasza Poręby, czyli dwóch pomocników Zagłębia Lubin, wygasają 30 czerwca 2022 roku, co oznacza, że już teraz mogą podpisać z nowymi klubami umowy ważne od 1 lipca. Zainteresowana pozyskaniem tych graczy jest Legia Warszawa, która według doniesień medialnych musiałaby już zimą wyłożyć za obu graczy około miliona euro. Na tę chwilę Legii na taki wydatek nie stać, więc do finalizacji rozmów daleko. – Tematu chłopaków jeszcze nie odpuszczamy, ale nie ograniczamy się tylko do tych nazwisk. Na przykład Patryk Sokołowski daje nam oddech w środku pola. Jednocześnie zrealizowanie transferów Szysza oraz Poręby na pewno nie będzie łatwe – powiedział Sebastianowi Staszewskiemu z Interii jeden z pracowników Legii Warszawa.

Według naszych informacji pozyskanie Patryka Szysza przez Legię jest realne – jeśli stołeczny klub osiągnie porozumienie z Zagłębiem, to nie wykluczone, że ten gracz przeniesie się do Warszawy już zimą. Całkiem inaczej wygląda sprawa, jeśli chodzi o Łukasza Porębę. Według naszych informacji nie ma cienia szans, by wychowanek Zagłębia przeniósł się zimą do Legii, bowiem ma oferty z zagranicy i taki kierunek na tę chwilę wydaje się być najbardziej prawdopodobny.

Sebastian Staszewski poinformował w swoim tekście także o tym, że Zagłębie Lubin zaoferowało zarówno Szyszowi, jak i Porębie nowe kontrakty, dzięki którym staliby się jednymi z najlepiej zarabiających piłkarzy „Miedziowych”.

źródło: Interia

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (7)09.01.2022 06:57
Mc Allister (Gość)
Sysz do legi dobry tam lubia kaleczniakow
processing comment
08.01.2022 21:53
Gonic poki ktos chce !!! Zwlaszcza drewniaka, pilki przyjac nie pptrafi a chce 100.000/msc !!!! Won
processing comment
08.01.2022 21:53
mg_mag (Gość)
Te wcześniejsze komentarze to chyba z ... Legii????

:)
processing comment
08.01.2022 18:29
Ponoć dostali kontrakty na 70 i 80 tys przecież to.jest jakis kryminal. Szysz zagrał 4 mecze dobrze, a Poręba zamiast się rozwijać coś się w rozwoju. Proponuję sprzedawać jak.najszybciej ściągać kogoś na ich miejsce, a do końca sezonu niech oglądają mecze z wysokości trybun jeżeli tak im tutaj źle. Żadnych sentymentów
processing comment
08.01.2022 17:28
To ja (Gość)
Nie ma co się zastanawiać i tym bardziej zatrzymywać. Gonić to "Szyszowe drewno" kudłatemu z Warszawki, póki jeszcze ktoś chce zapłacić.
processing comment
08.01.2022 14:39
Gość (Gość)
1 kwietnia to jeszcze nie dziś....najwyższe kontrakty za te drewna?? Chyba sobie ktoś jaja robi. Oddać ich za darmo do Legii i jednego spadkowicza będziemy już znali. TragediA
processing comment
08.01.2022 13:45
Skoro nie chcą zostać to po co ich na siłę zatrzymywać i przepłacać, jeden przepłacony czlapak już wystarczy. Szysz się z Legią trochę przeliczy ale jak marzy o tym to powodzenia... Poręba raczej zagraniczny transfer no chyba, że wyląduje w Rakowie albo Pogoni bo tam "będzie grał o wyższe cele". W minionej rundzie raczej kopali się w czoło niż dali wartość dodana tej drużynie.
processing comment