W spotkaniu 2. kolejki Ligi Narodów wystąpili skrzydłowi Zagłębia - Damjan Bohar oraz Saša Živec. Bramka tego pierwszego była jedynym trafieniem w tym spotkaniu, a co za tym idzie zapewniła Słoweńcom skromne zwycięstwo 1:0.

Damjan Bohar na boisku spędził całe spotkanie. W 28. Minucie golkiper reprezentacji Mołdawii odbił piłkę przed siebie po strzale zza pola karnego, „Bohi” instynktownie z pięciu metrów dobił piłkę do pustej bramki, wyprowadzając Słowenię na prowadzenie.

W 58. minucie na boisku pojawił się Saša Živec, na boisku zastąpił Mihe Zajca. Dla Sašy Živca stracie z Mołdawią było drugim występem reprezentacyjnym w karierze.

Wcześniej – trzy dni temu - lubiński duet skrzydłowych wystąpił w spotkaniu Słowenii z Grecją. Więcej o tym spotkaniu przeczytacie tutaj.