Szkoleniowiec Korony Kielce Maciej Bartoszek był zadowolony z postawy swojej drużyny, która z meczu na mecz prezentuje się coraz lepiej. Szkoleniowiec Korony docenia zdobyty w Lubinie punkt.

Maciej Bartoszek (Korona Kielce)

- Generalnie zagraliśmy dobre zawody. Jestem zadowolony z tego, jak mój zespół realizował przedmeczowe założenia. Były co prawda jakieś mankamenty, o których będziemy rozmawiali na analizie, ale są coraz dłuższe momenty bardzo dobrej gry z naszej strony. Niestety, ten ostatni mecz, w którym długo graliśmy w 10-kę czuliśmy w nogach i w meczu z Zagłębiem był moment, w którym ta słabość nas dopadła. Mieliśmy jednak swoje sytuacje już po wyrównaniu przez gospodarzy, więc cały czas dążyliśmy do podwyższenia wyniku.

- Dobrze weszliśmy w to spotkanie, już w pierwszych minutach stworzyliśmy ciekawe sytuacje i szybciej mogliśmy otworzyć wynik tego meczu. Cieszy punkt na trudnym terenie, z tak dobrym zespołem jak Zagłębie. Jest to zawsze punkt więcej.

Zagłębie Lubin - Korona Kielce

Stadion Zagłębia Lubin 09-06-2020, 20:30