Po meczu z Zagłębiem, który Korona przegrała 1:2, trener gości Maciej Bartoszek był rozgoryczony rezultatem, jednak pogratulował swoim piłkarzom za zaangażowanie i charakter.

Maciej Bartoszek (Korona Kielce)

- Zagłębie Lubin było w tym meczu lepsze o jedną bramkę i zainkasowało komplet punktów. Staraliśmy się i myślę, że momentami prezentowaliśmy całkiem dobry futbol, ale tak jak od pewnego czasu, zawsze nam czegoś brakuje – albo odrobiny szczęścia, umiejętności, albo jeszcze czegoś innego.

- Gratuluję moim chłopakom za walkę, bo cały czas walczymy i stawiamy czoła naprawdę trudnej sytuacji. Należą się słowa uznania moim zawodnikom za charakter i wolę walki. Nadzieja umiera ostatnia. Nasza sytuacja jest, jaka jest i każdy to widzi. Dopadła nas jakaś niemoc i nie możemy zapunktować ostatnio i to bardzo boli. Musimy się podnieść i na następny mecz wyjść zmobilizowani i głodni wygranej.

- Druga bramka dla Zagłębia Lubin podcięła nam trochę skrzydła – było to widać. Staraliśmy się jeszcze podnieść i uzyskać korzystny wynik, ale niestety się nie udało.

Zagłębie Lubin - Korona Kielce

Stadion Zagłębia Lubin 26-06-2020, 20:30