- Myślę, że przez większość meczu byliśmy zespołem, który dominował rywala i na tym mi zależało - stwierdził na pomeczowym spotkaniu z przedstawicielami mediów trener Wisły Płock, Maciej Bartoszek.

Maciej Bartoszek (Wisła Płock)

- Bardzo się cieszymy. Po pierwsze to zagraliśmy bardzo dobre spotkanie. Odwrotnie jak w meczu z Lechią, gdzie również graliśmy bardzo dobry mecz, to tym razem wygraliśmy. Myślę, że przez większość meczu byliśmy zespołem, który dominował rywala i na tym mi zależało. Cieszę się również z tego, że dzięki dobremu wynikowi godnie mogliśmy pożegnać zawodników, którzy kończą sezon, kontrakty i pobyt w Wiśle Płock. Bardzo ważne było dla nas to, żeby kibicom, sponsorom i właścicielom przysporzyć tutaj pozytywnych emocji. To wszystko się udało i jesteśmy po prostu szczęśliwi.

Wisła Płock - Zagłębie Lubin

Stadion im. Kazimierza Górskiego 16-05-2021, 17:30