- Szkoda nam tego meczu, że nie zwyciężyliśmy. Przez cały mecz kibice nam pomagali. Pomimo posiadanej optycznej przewagi, nie potrafiliśmy w tym meczu zwyciężyć - mówił po remisie Jagiellonii z Zagłębiem Lubin trener ekipy białostoczan, Maciej Stolarczyk.

Maciej Stolarczyk (Jagiellonia Białystok)

- Szkoda nam tego meczu, że nie zwyciężyliśmy. Przez cały mecz kibice nam pomagali. Pomimo posiadanej optycznej przewagi, nie potrafiliśmy w tym meczu zwyciężyć. Mecz nie rozpoczął się dla nas dobrze, straciliśmy szybko bramkę, był to moment dekoncentacji, ale później przez większość spotkania był pod naszą kontrolą. Spodziewaliśmy się, że Zagłębie to dobrze zorganizowany zespół, czekający na swoje okazje. Nieprzypadkowo wygrali trzy mecze z rzędu na wyjeździe w tej rundzie, ale nam zabrakło w strefie ataku pojedynków i zmian sektorów, bo myślę, że środek pola w większości spotkania był zwycięski po naszej stronie, tym bardziej gdy prowadzilismy 2:1, był to moment, by tą strefę za plecami obrońców wykorzystać mocniej. Niestety Zagłębie zdołało wyrównać i mecz zakończył się remisem. Nie ukrywam, że nie jest to dla nas satysfakcjonujący wynik, ale sporo pozytywów wyciągnęliśmy i tego będziemy się trzymali.

Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin

Stadion Miejski 18-03-2023, 15:00
PKO Ekstraklasa, Kolejka - 25. kolejka

2:2
(0:1)
źródło: Własne, zaglebie.com

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

DODAJ KOMENTARZ (NIEZALOGOWANY)

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!
 

KOMENTARZE (1)19.03.2023 01:32
„przez większość spotkania był pod naszą kontrolą.” Naprawdę? Dwie bramki z dupy i pełne gacie gdy po drugiej bramce Zagłębie poszło po trzeciego gola. Kolejny mitoman nam się objawił. 

processing comment