Marcin Brosz: Chcieliśmy zakończyć sezon inaczej

19.07.2020, 10:18:40
Marcin Radziński

Trener Górnika Zabrze Marcin Brosz na konferencji pomeczowej nie krył niezadowolenia z powodu rezultatu spotkania z Zagłębiem Lubin. Brosz stwierdził, że Górnik planował zakończyć rozgrywki w całkiem inny sposób.

Marcin Brosz (Górnik Zabrze)

- Chcieliśmy skończyć ten sezon zdecydowanie inaczej. Liczyliśmy na to, że punkty zostaną w Zabrzu. Nie udało się. Nie chciałbym jednak, żeby ostatnie spotkanie zadecydowało o obrazie całego sezonu. Dostarczyliśmy w tym sezonie sporo emocji. Chciałbym, aby w pamięci pozostały tylko pozytywne momenty.

- Chcieliśmy dzisiaj zdominować środek pola, zneutralizować Filipa Starzyńskiego. Dlatego przesunęliśmy naszych defensywnych pomocników trochę wyżej. Do przerwy przegrywaliśmy, zrobiliśmy zmiany, ale i to nie pomogło. W końcowych fragmentach mogliśmy zdobyć bramkę.

Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin

Arena Zabrze 18-07-2020, 17:30