- Zobaczyliśmy dziś zespół facetów, którzy wiedza co mają robić na boisku pomimo trudności, które mamy - mówił po wygranym 4:0 meczu z Zagłębiem Lubin trener Rakowa Częstochowa, Marek Papszun.

Marek Papszun (Raków Częstochowa)

- Był to mecz, który nie zostanie zapamiętany tylko z dobrej gry i efektownego zwycięstwa, ale także ze spraw związanych z techniką i przerwanym spotkaniem. Bałem się, że ta przerwa wytrąci nas z rytmu, bo mieliśmy przed przerwą 3-4 sytuacje, z których powinien paść gol. Biorąc pod uwagę, że od trzech meczów nie strzeliliśmy gola to mogło rodzić pewien niepokój. Zobaczyliśmy dziś zespół facetów, którzy wiedza co mają robić na boisku pomimo trudności, które mamy. Gratulacje dla mojej drużyny, bo stanęła na wysokości zadania.

Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin

Miejski Stadion Piłkarski Raków 27-11-2021, 20:00