Duży pech spotkał napastnika Zagłębia Lubin, Martina Doležala. Musiał on bowiem opuścić zgrupowanie swojej reprezentacji ze względu na kontuzję mięśni brzucha. Z tego samego powodu Doležal nie zagrał z Rakowem Częstochowa.

Oprócz Martina Doležala, zgrupowanie reprezentacji Czech opuścili również Adam Hložek i Patrik Schick. Z Wyspami Owczymi Czesi zagrają 16 listopada o godzinie 18:00 w Ołomuńcu, następnie po trzech dniach o godzinie 20:00 z Turcją w Gaziantepie.

Doležal w obecnym sezonie wystąpił w 12 meczach PKO BP Ekstraklasy (2 gole), a także w jednym spotkaniu Fortuna Pucharu Polski.

źródło: Własne, zaglebie.com

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

DODAJ KOMENTARZ (NIEZALOGOWANY)

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!
 

KOMENTARZE (3)16.11.2022 12:02
Dzięki za wyjaśnienie. Jak pojawiło się powołanie byłem pewien że jedzie tam grać. A w sprawie trenerów to tez dobra informacja, że mamy jakieś opcje a nie że mamy jednego faworyta i godzimy się na wszystkie warunki. Osobiście widzę problem w długim kontrakcie. Trenera na lata powinnismy jednak zatrudniać latem, z zimowym przedłużyć jeśli się sprawdził.

processing comment
16.11.2022 10:25
@[UserID=358]Ed[/user] Często kontuzjowany zawodnik musi udać się na zgrupowanie kadry, by przebadał go ichny lekarz. Tak to już jest. Co do tematu A. Majewskiego i trzy razy większej pensji - bzdura. Na tę chwilę rozmowy trwają z kilkoma kandydatami. Niebawem wszystko się wyjaśni.

processing comment
16.11.2022 08:51
Klub zgodził się aby kontuzjowany zawodnik wyjechał na zgrupowanie?Ps. W sprawie trenera info z onetu: „Odnośnie ekstraklasowego Zagłębia wciąż trwają rozmowy w celu przekonania Adama Majewskiego do zmiany Mielca na Lubin. Choćby trzykrotnie większymi zarobkami, jak podało PodkarpacieLIVE, wszystko zależy od decyzji szkoleniowca, który w swoim kontrakcie ma wpisaną klauzulę wykupu dla innego klubu.”

processing comment