mkszaglebie.pl

- W ostatnich meczach nie gramy dobrze w obronie. Oprócz tego, popełniamy indywidualne błędy. Szkoda, ponieważ pewność siebie zawodników spada. Potem problemem jest zagranie do przodu. W ostatnich spotkaniach brakuje również wzajemnego wsparcia - mówił po spotkaniu z Lechią Gdańsk trener Martin Ševela.

Martin Ševela (Zagłębie Lubin)

- Początek meczu nie był dobry w naszym wykonaniu. Już w 6. minucie, po pierwszym strzale na bramkę Lechia zdobyła gola. Brakowało nam szybszej reakcji na piłkę i po jej stracie. Drugą bramkę straciliśmy po stałym fragmencie gry, natomiast pod koniec pierwszej połowy udało nam się strzelić bramkę kontaktową na 1:2. Zrobiliśmy zmianę w ustawieniu. Utrzymywaliśmy się przy piłce, ale gra się po to, aby zdobywać bramki. Dziś brakowało nam efektywności. Pod koniec mogliśmy odmienić ten wynik, lecz Patryk Szysz pomylił się w doskonałej sytuacji. Walczyliśmy o jeden punkt i jesteśmy smutni z tego powodu, że nie udało nam się go dziś zdobyć. Musimy zrobić odpowiednią analizę. W ostatnich meczach nie gramy dobrze w obronie. Oprócz tego, popełniamy indywidualne błędy. Szkoda, ponieważ pewność siebie zawodników spada. Potem problemem jest zagranie do przodu. W ostatnich spotkaniach brakuje również wzajemnego wsparcia. Przed nami kolejne mecze i walka o punkty. Zarówno u siebie, jak i na wyjeździe naszym celem jest walka do końca. Punkty nam uciekają, a gdyby było ich więcej, to także atmosfera byłaby lepsza. W tygodniu na treningu wszystko wygląda dobrze i wydaje się, że zespół jest odpowiednio przygotowany. Musimy walczyć dalej. Brakuje nam punktów, ale musimy podnieść głowy do góry i zrobić dokładną analizę indywidualną i drużynową, aby w następnym meczu uniknąć podobnych błędów.

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin

Stadion Energa Gdańsk 05-04-2021, 20:00
PKO BP Ekstraklasa, Kolejka - 23

(3:1)
(2:1)
źródło: zaglebie.com/Własne

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

KOMENTARZE (3)06.04.2021 14:32
Powiem tak cały czas czegoś brakuje to zgrania to odpowiedzialności to lidera to pewności siebie to kapitana a jak dla mnie to brakuje po prostu prezesa który wzmocni nasz klub nie w sensie finansowym lecz jakościowym i nie mówię tu o oldboyach w stylu Stoch młodych mamy ale od kogo mają się uczyć skoro połowa składu po 20 minutach ledwo dycha?
06.04.2021 13:47
Dymisja i to natychmiast, Jankowski rusz dupe
06.04.2021 09:46
Robcie szybciej tą analizę bo zaraz skonczy się sezon a w stylu jakim gracie może być spadek