- Cieszę się ze zwycięstwa po serii, kiedy nie punktowaliśmy dobrze - powiedział szkoleniowiec "Miedziowych" Martin Ševela po przekonywującym zwycięstwie naszej drużyny nad Cracovią.

Martin Ševela (Zagłębie Lubin)

- Zagraliśmy dzisiaj bardzo interesujący mecz. Pierwsze minuty meczu były bardzo dobre z naszej strony. Generalnie pierwsza połowa lepsza była moim zdaniem lepsza od drugiej pomimo dwóch czerwonych kartek dla rywali. Nasze nastawienie do tego meczu było bardzo mocne. Naszym celem było dzisiaj wygrać. Jestem bardzo zadowolony z tego powodu. Cieszę się ze zwycięstwa po serii, kiedy nie punktowaliśmy dobrze. Pozwoli nam to jeszcze lepiej przygotować się do kolejnego spotkania. Chciałbym w imieniu zespołu podziękować pracownikom naszego Klubu, którzy trzymali dzisiaj za nas mocno kciuki i kibicom, którzy również nas mocno wspierają. Druga połowa tak jak wspomniałem była już trochę słabsza pomimo, że graliśmy jednego zawodnika więcej. Na szczęście stały fragment gry zadecydował i Lorenco Simić zamknął to spotkanie. Musimy jednak pracować dalej, by uczulić zawodników i nie doprowadzać do tego, by rywal grając w osłabieniu stwarzał sytuacje pod naszą bramką.

źródło: Własne, zaglebie.com