Zachęcamy do zapoznania się ze słowami Martina Ševeli po podziale punktów w starciu z mielecką Stalą.

Martin Ševela (Zagłębie Lubin)

- Dzisiaj muszę powiedzieć, że straciliśmy dwa punkty. Początek meczu nie był idealny, potem zaczęliśmy stwarzać okazje i zdobyliśmy dwie bramki. Nasi obrońcy potwierdzili swoja skuteczność. Nie jestem zadowolony z jakości w ataku, jaką dziś pokazaliśmy. Ważne było, aby utrzymać wynik i grać piłką. Popełniliśmy błąd i daliśmy prezent rywalowi. Mówiliśmy na odprawie, że w Stali gra Forsell, który świetnie uderza z dystansu. Daliśmy szansę pokazać jakość Petteriemu i zrobił nam to samo, co w poprzednim sezonie. Szkoda, bo straciliśmy dwa punkty. Nie przegraliśmy, ale byliśmy nastawieni na zwycięstwo. Musimy zrobić dobrą analizę. Czekają nas dwa angielskie tygodnie. Ważne, aby wszyscy byli zdrowi i musimy punktować w kolejnych meczach.

Zagłębie Lubin - Stal Mielec

Stadion Zagłębia Lubin 21-11-2020, 17:30