- Jeśli przegrywasz dwa mecze, musisz zareagować i podjąć decyzje, które pozytywnie wpłyną na zespół. W takich momentach drużyna potrzebuje impulsu - powiedział przed meczem Martin Ševela. O czym jeszcze przed meczem wspomniał szkoleniowiec Zagłębia?

Martin Ševela (Zagłębie Lubin)

- Myślę, że naszym największym problemem jest szybkie poruszanie się po boisku, większa ruchliwość, zwłaszcza tych zawodników, którzy nie mają piłki w fazie ataku. Musimy szybciej myśleć, szybciej pokazywać się partnerom do zagrania. Póki co przegraliśmy dwa mecze, nie strzeliliśmy żadnego gola, samemu przyjmując trzy. Rozmawialiśmy na ten temat z zawodnikami i mam nadzieję, że już w najbliższym meczu nasza gra będzie wyglądać tak jak byśmy chcieli i zwyciężymy w Płocku.

- Mam w głowie plan na mecz z Wisłą. Jeśli przegrywasz dwa mecze, musisz zareagować i podjąć decyzje, które pozytywnie wpłyną na zespół. W takich momentach każda drużyna potrzebuje impulsu. Pojawi się okazja do zaprezentowania się dla zawodników, którzy grali mniej i mam nadzieję, że każdy z nich pomoże nam w odniesieniu zwycięstwa.

- Miejsce w pierwszej ósemce to jest nasz cel. Strata nie jest duża, ale by myśleć o wyższej lokacie, trzeba zacząć punktować. Pocieszający jest fakt, że drużyny, które sąsiadują z nami w tabeli również gubią punkty. Zgadzam się, że to może być ważne spotkanie, ale tak jak wspomniałem, musimy zacząć zdobywać punkty, by przybliżyć się do realizacji naszego zadania.

Całość do przeczytania na oficjalnej stronie Zagłębia Lubin - kliknij tutaj.

źródło: zaglebie.com