Martin Ševela: Jesteśmy zadowoleni z dzisiejszego meczu

28.11.2020, 22:49:00
Mikołaj Olszewski

Zapraszamy do zapoznania się ze słowami komentarza Martina Ševeli po wygranym przez "Miedziowych" wyjazdowym starciu z Wisłą Kraków.

Martin Ševela:

- Jesteśmy zadowoleni z dzisiejszego meczu, w którym wygraliśmy. Są to dla nas bardzo ważne punkty. Było dużo walki. W pierwszej połowie częściej przy piłce była Wisła, ale my byliśmy przygotowani na szybkie kontrataki. Nie mieliśmy okazji w pierwszej części spotkania, ale na początku drugiej Rok Sirk znalazł się w sytuacji sam na sam i szkoda, że jej nie wykorzystał. Później daliśmy prezent Wiśle tracąc piłkę, po czym zdobyli bramkę. Bardzo dobrze zareagowaliśmy, zmiany ożywiły naszą grę. Zdobyliśmy bramkę ze stałego fragmentu gry i nasi zawodnicy uwierzyli, że można w tym meczu jeszcze zwyciężyć. Graliśmy do końca i walczyliśmy. W drugiej połowie pokazaliśmy także dużo jakości. Są to dla nas bardzo ważne punkty i jesteśmy z nich zadowoleni, ale od jutra musimy zacząć przygotowania do Pucharu Polski.

Wisła Kraków - Zagłębie Lubin

Stadion Miejski im. Henryka Reymana 28-11-2020, 20:00