- Mieliśmy swoją defensywną strategię, bo znaliśmy jakość rywala, ale nasza taktyka się udała - piłkarze zagrali dobrze i jesteśmy zadowoleni z tego punktu - mówił po spotkaniu Martin Sevela, trener Zagłębia Lubin.

Martin Ševela (Zagłębie Lubin)

- Uważam, że mieliśmy dobry początek meczu. Było widać w mojej drużynie pewność siebie, indywidualności, czego efektem było stworzenie dwóch stuprocentowych sytuacji Samuela Mraza. Pod koniec pierwszej części meczu niezbyt dokładnie przykryliśmy rywala, który oddał strzał głową.

- Druga część meczu była już w nogach Lecha Poznań. Dobrze poruszali się po boisku, a pomocnicy odpowiednio rotowali. Mieliśmy swoją defensywną strategię, bo znaliśmy jakość rywala, ale nasza taktyka się udała - piłkarze zagrali dobrze i jesteśmy zadowoleni z tego punktu.

źródło: Własne, lechpoznan.pl