- Dzisiaj nie jestem zadowolony ani z wyniku, ani z gry - powiedział stanowczo Martin Sevela na konferencji prasowej po meczu z Legią Warszawa.

Martin Ševela (Zagłębie Lubin)

- Dzisiaj nie jestem zadowolony ani z wyniku, ani z gry. Pierwsza połowa była dobra, szybko zareagowaliśmy po stracie bramki i wyrównaliśmy stan meczu. W drugiej części chcieliśmy być aktywniejsi, ale brakowało nam jakości, zwłaszcza w dostarczeniu piłki do ataku. Przez to długo biegaliśmy bez piłki, co zabierało nam dużo energii. Walczyliśmy do końca, ale Legia była lepszym zespołem. Grała prosto, szybko i dokładnie. Nie zrobimy już nic, musimy podnieść głowy do góry i przygotować się do kolejnego meczu.

Legia Warszawa - Zagłębie Lubin

Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego 18-10-2020, 17:30
PKO BP Ekstraklasa, Kolejka - 7

(2:1)