Słowacki trener Zagłębia Lubin Martin Sevela na pomeczowej konferencji przyznał wprost, że gol zdobyty przez Podbeskidzie Bielsko-Biała na 2:1 był po prostu prezentem.

Martin Sevela (Zagłębie Lubin)

- Musimy się dobrze zregenerować po tym meczu, po powrocie do Lubina i jak najlepiej przygotować się na następny mecz. Gratuluję trenerowi gospodarzy, który wykonuje w Podbeskidziu dobrą pracę. Statystyki pokazały, że ten mecz był remisowy, ale najważniejsza statystyka to bramki, a ich mieli więcej gospodarze. Podarowaliśmy Podbeskidziu prezent po błędzie Dominika Hładuna, tak samo jak w meczu wcześniej błąd przy wybiciu popełnił Adam Ratajczyk, który skutkował pięknym golem przeciwnika. Musimy pracować dalej.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin

Stadion Miejski 24-11-2020, 18:00