Wszystko wskazuje na to, że trener Martin Ševela pozostanie w Zagłębiu Lubin. Według informacji, jakie napływają między innymi z serwisu sport.tvp.pl, Słowak ma na dniach związać się z naszym klubem nową umową.

reklama

Martin Ševela dołączył do Zagłębia Lubin we wrześniu ubiegłego roku za sprawą ówczesnych: prezesa Mateusza Dróżdża i dyrektora sportowego Michała Żewłakowa. Słowacki trener podpisał roczny kontrakt, który zakładał opcję automatycznego przedłużenia o rok w sytuacji, gdy „Miedziowi” awansują do górnej ósemki PKO Ekstraklasy. Sezon ułożył się tak, a nie inaczej i prawdopodobnie nasza drużyna nie zagra w gronie najlepszych ośmiu zespołów w Polsce, jednak kontrakt z trenerem ma zostać i tak przedłużony – niewykluczone, że na dłużej niż jeden sezon. Oficjalne komunikaty w tej sprawie poznamy zapewne w najbliższych dniach 

Ševela prowadził dotąd „Miedziowych” w 21 meczach. 44-letni słowacki szkoleniowiec zwyciężył w dziewięciu spotkaniach, czterokrotnie zremisował i osiem razy przegrał. Średnia punktów w meczach, w których dowodził Zagłębiem z ławki wynosi 1,48 punktu na mecz.

źródło: Własne, sport.tvp.pl

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (1)

reklama06.05.2020 10:31

reklama