Zapraszamy do zapoznania się ze słowami Martina Ševeli po przegranym przez Zagłębie wyjazdowym starciu z Pogonią Szczecin.

Martin Ševela:

- Trudno się rozmawia w tym momencie. Jest szkoda, to trzeba powiedzieć. Obie drużyny bardzo dobrze przygotowały się do meczu. Od początku były dobre szanse po jednej i drugiej stronie. W trakcie meczu były te dwie żółte kartki i przeciwnik grał później w przewadze jednego zawodnika. Z naszej strony była dobra reakcja. Mogliśmy się dobrze bronić i byliśmy przygotowani na szybkie kontrataki. Mieliśmy kilka okazji. Walczyliśmy do końca. Chłopacy dali z siebie wszystko na boisku. To jest ważne w perspektywie nowego roku. To co zdobyliśmy w dodatkowym czasie w ostatnim meczu ze Śląskiem Wrocław, to dziś straciliśmy jedyny punkt. Gratulacje dla gospodarzy, którzy walczyli do końca. Taka jest piłka. Jeden mecz jesteśmy po jednej stronie, drugi po drugiej stronie. Musimy to przyjąć po męsku. Szkoda tego meczu. Teraz ważny jest odpoczynek. Chciałbym życzyć wszystkim wesołych świąt z najbliższymi, dużo zdrowia i wszystkiego dobrego w nowym roku. Abyśmy wszyscy byli zdrowi w tym nadchodzącym roku i przygotowali się na następne kolejki, które nas czekają, ponieważ ta przerwa jest krótka. Jeszcze raz gratulacje dla Pogoni.

Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin

Stadion Miejski im. Floriana Krygiera 19-12-2020, 15:00