mkszaglebie.pl

Na pomeczowej konferencji prasowej trener Martin Ševela zwracał uwagę na to, że jest zadowolony z dobrej postawy obrońców, którzy zagrali na zero z tyłu oraz z całego zespołu, który pokazał charakter.

Martin Ševela (Zagłębie Lubin)

- Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była bardzo mocna. Zagraliśmy dzisiaj bardzo dobrze. Dobrze poruszaliśmy się po boisku, prezentowaliśmy dobre przyjęcie piłki, była tam jakość. Zdobyliśmy bramkę po rzucie rożnym. Jestem zadowolony z pierwszej połowy. Po zmianie stron częściej przy piłce była Jagiellonia. Prezentowaliśmy się z dobrej strony w obronie, byliśmy w tej formacji zgrani, przez co gospodarze oddali tylko jeden strzał na naszą bramkę. Jesteśmy zadowoleni z tego, że nasza defensywa zagrała na dobrym poziomie. Powrót do Lubina będzie dla nas szczęśliwy. Chłopcy pokazali charakter i determinację. Nastawienie drużyny od początku, od pierwszego gwizdka, było bardzo mocne. Jesteśmy zadowoleni z gry. Myślimy już o następnym spotkaniu, w którym zmierzymy się z Górnikiem Zabrze. Wyjazdowe zwycięstwo dobrze wpływa na pewność siebie, zarówno każdego zawodnika indywidualnie jak i całego zespołu. Jesteśmy szczęśliwi, a ja jako trener jestem zadowolony.

Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin

Stadion Miejski 26-09-2020, 20:00
PKO BP Ekstraklasa, Kolejka - 5

(0:1)
(0:1)
źródło: jagiellonia.pl

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (1)27.09.2020 12:37
Panie trenerze druga połowa to dramat. Rozpaczliwe obrona i brak jakiegokolwiek zagrożenie bramki Jagiellonii. Ja rozumiem że przeciwnik zaatakował ale w tym momencie dla Zagłębia nadążają się okazję do kontry A my nie mogliśmy wyjść z własnej połówki, nie umielismy wymienić 3-4 celnych podań. Jeżeli Pan twierdzi że druga połowa była bardzo dobra to chyba większość kibiców nie zna się na piłce.