Po meczu 23. kolejki PKO Ekstraklasy trener Martin Ševela przyznał, że obie drużyny mogą być zadowolone z końcowego rezultatu i ze spokojem "Miedziowi" wracają do Lubina ze zdobytym jednym punktem.

Martin Ševela (Zagłębie Lubin)

- Myślę, że zagraliśmy dobrze na początku meczu. Byliśmy aktywni, a swoją bardzo dobrą szansę miał Patryk Szysz. Nasi zawodnicy mieli przewagę, co cieszy przede wszystkim, że w ostatnich meczach nie graliśmy dobrze i osiągaliśmy złe wyniki. Szkoda, że nie udało nam się dłużej utrzymać tego prowadzenia, bo pierwsze pięć minut po strzeleniu gola jest niezwykle ważne. Następnie Wisła wyrównała, ale jeszcze do końca meczu mieliśmy swoje szanse - mam na myśli te Starzyńskiego i Živeca. Ze spokojem wracamy do Lubina z tym jednym punktem. Zawodnicy po meczu są smutni z powodu tego remisu, bo wiedzą, że mogli wygrać i to dla mnie bardzo dobry sygnał. Będziemy dalej pracować i przygotowujemy się na derby ze Śląskiem Wrocław.

Wisła Płock - Zagłębie Lubin

Stadion im. Kazimierza Górskiego 23-02-2020, 12:30