mkszaglebie.pl

Po meczu 23. kolejki PKO Ekstraklasy trener Martin Ševela przyznał, że obie drużyny mogą być zadowolone z końcowego rezultatu i ze spokojem "Miedziowi" wracają do Lubina ze zdobytym jednym punktem.

Martin Ševela (Zagłębie Lubin)

- Myślę, że zagraliśmy dobrze na początku meczu. Byliśmy aktywni, a swoją bardzo dobrą szansę miał Patryk Szysz. Nasi zawodnicy mieli przewagę, co cieszy przede wszystkim, że w ostatnich meczach nie graliśmy dobrze i osiągaliśmy złe wyniki. Szkoda, że nie udało nam się dłużej utrzymać tego prowadzenia, bo pierwsze pięć minut po strzeleniu gola jest niezwykle ważne. Następnie Wisła wyrównała, ale jeszcze do końca meczu mieliśmy swoje szanse - mam na myśli te Starzyńskiego i Živeca. Ze spokojem wracamy do Lubina z tym jednym punktem. Zawodnicy po meczu są smutni z powodu tego remisu, bo wiedzą, że mogli wygrać i to dla mnie bardzo dobry sygnał. Będziemy dalej pracować i przygotowujemy się na derby ze Śląskiem Wrocław.

 

 

Wisła Płock - Zagłębie Lubin

Stadion im. Kazimierza Górskiego 23-02-2020, 12:30
PKO Ekstraklasa, Kolejka - 23

(1:1)
(0:0)
źródło: Własne

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)24.02.2020 10:15
Dajcie spokój z negatywnymi emocjami. Martin to dobry coach. Jak dostanie zawodników to będzie jak z Laviczką w Malinowym Landzie. Zacznie od słabego miejsca a za rok walka o podium. Jeżeli kopalnia pozwoli ale to wiadomo
23.02.2020 18:40
Samdacz5.Ty chyba meczu nie oglądałeś,porównaj sobie mecze z Piastem i z Wisłą Kraków gdzie była tragedia.Jest poprawa gry,zaczęli stwarzać sytuację i być aktywni pod bramką przeciwnika.Nie było widać syndromu ciężkich nóg.Grali pressingiem cały macz,szwankuje skuteczność jeszcze i brak koncentracji po strzeleniu bramki.
23.02.2020 17:36
Zero poprawy a trener mówi o spokoju.!