Przed meczem z Arką Gdynia trener Martin Ševela przyznał, że jego drużynę czeka ciężki pojedynek, jednak zespół jest naładowany pozytywną energią i chce w Gdyni osiągnąć dobry wynik.

Martin Sevela (Zagłębie Lubin)

- Mecz z Arką Gdynia nie będzie należał do łatwych. Zrobiliśmy analizę przeciwnika, znamy jego mocne i złe strony. My chcemy pokazać dobrą grę, jak w meczu z Jagiellonią Białystok, nie stracić bramki, co jest dla nas ważne i pokazać skuteczność w ataku.

- Na papierze lepsze zespoły grają otwartą i ofensywną piłkę, a te z dołu tabeli często nastawiają się na koncentrację w obronie i walkę, więc może dlatego lepiej gra się nam z tymi teoretycznie lepszymi. Wiemy jednak, że Arka ma jakość i pod tym kątem się przygotowujemy. Pozostały nam dwa ostatnie mecze w tym roku i chcemy zrealizować cel, który założyliśmy sobie z naszymi piłkarzami. Do Gdyni jedziemy naładowani pozytywnymi emocjami i chcemy tam wykręcić dobry wynik.

źródło: zaglebie.com