Już jutro „Miedziowi” rozegrają ostatni sparing podczas obozu w tureckim Belek. Pierwotnie mieliśmy zmierzyć się z CSKA Sofia, nastąpiła jednak zmiana sparingpartnera. W ostatniej grze kontrolnej zmierzymy się z innym bułgarskim zespołem - FK Arda Kyrdżali.

Spotkanie pierwotnie miało się odbyć w czwartek, jednak przeniesiono je na piątek ze względu na zły stan boiska. FK Arda Kyrdżali to obecnie 4. drużyna ekstraklasy bułgarskiej (efbet liga).

Zagłębie Lubin - FK Arda Kyrdżali

Susesi Football Centre, Belek 22-01-2021, 14:00