mkszaglebie.pl

- Naszym celem na tę rundę jest utrzymanie w PKO BP Ekstraklasie i nic się w tej kwestii nie zmienia. To jest tak naprawdę ultimatum dla całego zespołu, który musi teraz poradzić sobie z sytuacją, w jakiej się znalazł - powiedział prezes Michał Kielan cytowany przez oficjalną stronę klubu.

- Naszym celem na tę rundę jest utrzymanie w PKO BP Ekstraklasie i nic się w tej kwestii nie zmienia. To jest tak naprawdę ultimatum dla całego zespołu, który musi teraz poradzić sobie z sytuacją, w jakiej się znalazł - powiedział prezes Zagłębia. 

- Postawa drużyny w ostatnich meczach jest oczywiście dla nas wszystkich nie do zaakceptowania. Wiemy, że tych piłkarzy stać na zdecydowanie lepszą grę i wyniki. Dyskutujemy z trenerem regularnie, po meczu z Górnikiem analizowaliśmy sytuację kilka razy. Taki występ nie ma prawa się powtórzyć, ale nie zamierzamy wykonywać teraz żadnych nerwowych czy pozorowanych ruchów. Mam zaufanie do sztabu i zespołu. Trener Stokowiec jest szkoleniowcem o bardzo dużym doświadczeniu, podobnie jak liderzy naszej drużyny. Teraz muszą udowodnić swoją wartość - dodał.

- Przed najbliższymi czterema meczami chcemy przede wszystkim podbudować mentalnie i zjednoczyć nasz zespół. Zdaję sobie sprawę, że sytuacja jest bardzo trudna, wszyscy w klubie podchodzą do niej bardzo poważnie. Ale wciąż wszystko jest w naszych rękach, dlatego w najbliższych meczach oczekuję od piłkarzy pełnego zaangażowania, determinacji, przede wszystkim dobrej gry, na miarę ich umiejętności i doświadczenia. 

- Proszę kibiców o wsparcie w sobotnim meczu z Lechią, potrzebujemy Waszego dopingu szczególnie teraz. Walczymy razem! - zakończył sternik "Miedziowych".

źródło: zaglebie.com

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (13)29.04.2022 15:21
@Olo77 kryteria były proste ma wiedzieć jak funkcjonuje Zaglebie i znać te uwarunkowania, dlatego rozpatrywany był Stokowiec, Hapal i Lewandowski podobno na rozmowach był jeszcze Brosz. Dlaczego ktoś takie kryteria wyboru ustalił nie mam pojęcia i nie widzę tutaj żadnej logiki...
processing comment
29.04.2022 00:23
Do WM masz rację z tego co widać on nie lubi kreatywnych zawodników ktorzy dają coś od siebie, bo wszystko musi być tak jak on chce...Hinokio jest przykładem zawodnika który szybko został postawiony na nogi bo za bardzo się wyrózniał....takich przykładów było wiecej jak pamiętasz Piątek też odszedł do Cracovi bo mało szans dostawał.... Nie wiem kto wpadł na pomysł by tu wrócił ale to nie był dobry ruch :(
processing comment
28.04.2022 20:24
@Olo77 - Nic dodać, nic ująć. A najlepszym dowodem na defensywną, siłową i tak jak mówisz, toporną a jednocześnie jedyną strategię Stokowca jest wielokrotnie potwierdzony fakt że zawodnicy techniczni, z kiwką i ciągiem na bramkę nie mają u niego racji bytu. Ławka w najlepszym wypadku a sięga po nich dopiero jak ma "nóż na gardle". No i ten brak samokrytyki ! W tym sezonie szybko stracone bramki i czerwona kartka rujnują jego plany ale przecież za poprzedniej kadencji to nawet matura Jagiełły przegrała mu mecz ????????????
processing comment
28.04.2022 13:30
Do rafi. Stokowiec nigdy nie przekonywał mnie jako trener, nawet jak ostatnimi czasami walczyliśmy o puchary to mi się wydaje że z tamtej drużyny można było wycisnąć więcej. Mieliśmy ciekawy zespół ,z którego pozostały zgliszcza. Stokowiec lubi analizy, i siłowy toporny futbol, brak jakich kolwiek nawet małych zmian w stylu gry pokazuje że poprostu nie potrafi grać inaczej niż tylko się bronić i czekać na jakiś bład przeciwnika. Nie widzę żadnego pomysłu czy filozofi grania, nie ma powtarzalnośći czy schematów. Drużyna jest słaba w każdym elemencie gry. W drużynie ważne jest chemia ,a tutaj nasz trener nie ma nic do zaoferowania, a wręcz swoimi decyzjami ,niszczy co się da. Trzeba jasno powiedzieć Stokowiec to nie jest dobry trener, człowiek który może chce ale chcieć w piłce to za mało, by być dobrym trenerem trzeba mieć wizję ,wiedzę ,być doskonałym psychologiem, Stokowiec raczej jest bliższy politykom którzy ładnie mówią,winią wszystkich za wszystko a sami siedzą na ciepłej posadce. Jak dla mnie to Dyzma trenerska.
processing comment
28.04.2022 08:23
Do Olo masz racje to jest typ czlowieka z z genem niepmylnosci on sie nie myli wszyscy winni tylko nie on. Tylko do [wycięte].........a dlaczego jest brak wynikow skoro taki byl zadowolony z transferow a i oboz przygotowawczy sam prowadzil i przygotowal druzyne. Jak zwykle cos mu nie pyklo i dalej nie pyka. Dlatego wyjebali go z lechi
processing comment
28.04.2022 00:07
Jedno z nich dotyczyło najgorszego trenera, z którym Peszko pracował w swojej karierze. Ten nie musiał się długo zastanawiać.
Piotr Stokowiec. Jest kłamcą i jest oszustem dla mnie. Nie potrafi powiedzieć tego, co chce, tylko zrzuca to na kogoś innego. Abstrahując od kwestii treningów, to jedna z najgorszych osobowości, jakie poznałem - przyznał. Tyle Peszko pwiedział o naszym magiku taktyki okopanej :P
processing comment
27.04.2022 15:18
AntyPatola (Gość)
Miękkie faje są na boisku, miękkie faje są w zarządzie, miękkie faje są radzie nadzorczej, miękkie faje są w KGHM. Każdy przy okazji kręci swoje. Banda cwaniaków i nieudaczników. Mnie w pracy rozlicza system, wyniki. Kto rozlicza polityków na decyzyjnych stanowiskach?
processing comment
27.04.2022 11:03
muciano1969 (Gość)
Marazm od wielu lat. Bredzenie cały czas jedno i to samo. Wielki sponsor KGHM a wyniki tragiczne. Przy takim potencjale ta drużyna powinna co roku być w czołówce ligi i grać w pucharach co roku. To powinien być drugi Szachtar Donieck za czasów pokoju na Ukrainie.Co roku. Tyle ,że ...polityka.... zmiany polityczne w KGHM to zaraz na stołkach w kopalniach i byle kogo posadowienie na stołku prezesa klubu. A ,że ludzie polityczni i nie stąd to im nie zależy. Tu chodzi tylko o to ,żeby się utrzymali i ludzie będą sobie chodzić i to wystarczy. Piłkarzyki mają stałą kasę bez widma braku wypłaty a co za tym idzie ciepłą posadkę. Pseudo akademia z chłopcami z całej Polski którzy tu są bo.....rodzice płaca kasę za akademik trenowanie itp. A na okolicznych podwórkach biegają 100 razy lepsi. Tak to wygląda. Jeden wielki cyrk , każdy się nie wczuwa bo za rok dwa będzie gdzie indziej i ma wywalone. Brak nacisku ze strony KGHMu i władz klubu na wyniki, na wymaganie wysiłku. Tylko od górników można wymagać. Wystarczyło by ,żeby prezes KGHM chciał osiągnąć sukces i taki sam człowiek byłby prezesem klubu i taki sam zarząd. Zaangażowanie i chęć i zrobienie wszystkiego co można i efekt byłby inny. Włożyć więcej pieniędzy w klub w ciągu kilku lat i zatrudnić odpowiednich ludzi. Jak by to wyglądało gdyby co roku grali w pucharach, pełny stadion , jaki rozgłos i reklama KGHM. Ale co tam my kibice w ilości 2-4 tys na meczach ,którzy chodzą na ten stadion od dziecka możemy sobie pogadać..... Za to lepiej kupować szrot średni europejski pseudo grajków gdzie pewnie u nas w niższych ligach biegają lepsi a przy odpowiednim prowadzeniu akademii klub miałby swoich wychowanków. Ale co tam prezio jak się robi gorąco to rzuca banałami o tym jak to jesteśmy razem. A my kupujemy karnety zamiast olać bo po kilku meczach rozdają bilety za złotówkę..... masakra.
processing comment
27.04.2022 11:02
Erazm (Gość)
Kopacz z zakazem gry na środku obrony!!! I zmieńcie tego bramkarza bez umiejętności gry nogami, bo każde podanie do niego i gacie pełne. O jakim wsparciu mówi prezes? na trybunach została garstka ludzi… śmiech na sali
processing comment
27.04.2022 04:03
Mam zaufanie do sztabu i zespołu. Trener Stokowiec jest szkoleniowcem o bardzo dużym doświadczeniu....
No to prezez pojechal ... Skład na najbliższy mecz: Bieszczad, Buric, Kopacz, Chancellor,Balic,Bartolewski,Chodyna,Poreba,Scekic,Djeng,Podoliński może uda się wywalczyć jakże cenne 0:0 :P Ekstraklasa uratowana :)
processing comment
27.04.2022 00:23
Mleko się wylało ... ale wciąz mamy wszysko w swoich rękach ... w tej sytuacji to raczej dobrze, że prezes nie czaruje ani nie wymyśla kwadratowych jaj - dwa zwycięstwa w dwóch kolejnych meczach powinny dać utrzymanie ... oby wreszcie dali z wątroby
processing comment
26.04.2022 22:19
Liderzy?
Same miekkie faje.

Powiedz Pan trenerowi zeby lepiej zaczal grac 2ma defensywnymi pomocnikami bo wszyscy wchodza srodkiem jak w maslo...
processing comment
26.04.2022 20:50
Oooo prezes przemówił :) Ta drużyna ma jakiś liderów? Jakoś mi to umknęło...
processing comment