Komentarz trenera "Pasów" Michała Probierza po meczu Cracovia - Zagłębie Lubin, który gospodarze wygrali 2:0.

Michał Probierz (Cracovia)

- Kibice zobaczyli dziś bardzo dobry mecz już od pierwszych minut. Chcę podziękować wszystkim, którzy przyszli dzisiaj na mecz - szczególnie, że jest to poniedziałek i godzina 18:00, więc na pewno dojazd był utrudniony.

- Wygraną chcielibyśmy zadedykować żonie Profesora Filipiaka, dzisiejszej solenizantce. Jeśli chodzi o samo spotkanie - początek mieliśmy bardzo dobry. Wiadomo, że były też momenty nerwowości. Skrzydłowi rywala bardzo groźnie podchodzili do swoich zadań. Nie pozwoliliśmy im jednak później na nic więcej.

- To było bardzo dobre spotkanie. Nie pamiętam tak dobrego spotkania, gdzie gralibyśmy akcję za akcją. Oba zespoły zabiegały o piłkę. Nie można też na pewno niczego ująć zespołowi Zagłębia. Myślami jesteśmy już przy ciężkim niedzielnym spotkaniu z ŁKS-em.

Cracovia Kraków - Zagłębie Lubin

Marshal Józef Piłsudski Stadium, Krakow 25-11-2019, 18:00