mkszaglebie.pl

- Spodziewaliśmy się takiego spotkania, byliśmy optymalnie przygotowani. Mieliśmy dobrze opracowany sposób grania i znaliśmy styl przeciwnika - mówił po spotkaniu z Zagłębiem Lubin szkoleniowiec Legii Warszawa, Czesław Michniewicz

Czesław Michniewicz (Legia Warszawa)

- Za nami bardzo trudny mecz. Spodziewaliśmy się takiego spotkania, byliśmy optymalnie przygotowani. Mieliśmy dobrze opracowany sposób grania i znaliśmy styl przeciwnika. Szkoda, że po pierwszej bramce, która padła po bardzo ładnej akcji, straciliśmy szybko prowadzenie. Powinniśmy tego uniknąć. Na szczęście po przerwie znowu zaczęliśmy dobrze grać i mieliśmy kolejne okazje do zdobycia bramek. Szybko objęliśmy prowadzenie, mieliśmy swoje momenty. Zagłębie też walczyło, ale jestem zadowolony z wyniku. Będziemy w spokojnej atmosferze pracować nad błędami. O tym meczu już zapominamy i od jutra liczy się tylko konfrontacja ze Śląskiem Wrocław.

- Nie nazwałbym tego meczu przełomowym. To dopiero pierwszy mecz w PKO Ekstraklasie po moim przyjściu tutaj. Zagraliśmy dwa mecze pucharowe, następnie była przerwa reprezentacyjna, brakowało ciągłości. Ta drużyna potrzebuje zwycięstw i wtedy pokaże pełnię możliwości. Poszczególni piłkarze i formacje mają potencjał, by grać lepiej. Były dobre momenty, ale były też chwile, gdy z własnej winy traciliśmy piłkę. Odbieraliśmy ją bardzo wysoko, bo tak chcieliśmy grać, ale pierwsze podanie było przeważnie do tyłu lub do boku. Nie wykorzystywaliśmy przewagi i szerokiego ustawienia rywali. Za mało graliśmy w kontakcie. Doskok był, ale brakowało kontaktu. O tym rozmawialiśmy w przerwie. 

 

 

 

Legia Warszawa - Zagłębie Lubin

Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego 18-10-2020, 17:30
PKO BP Ekstraklasa, Kolejka - 7

(2:1)
(1:1)
źródło: legia.com

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

KOMENTARZE (0)Brak komentarzy!