mkszaglebie.pl

W 24. odcinku podcastu #MKSTalk Filip Trokielewicz i Paweł Junory porozmawiali o dwóch pierwszych sparingach Zagłębia Lubin na obozie przygotowawczym w tureckim Belek. Nie zabrakło również tematu transferów oraz pierwszego zimowego nabytku „Miedziowych” - Mateusza Grzybka.

#MKSTalk - podcast każdego kibica Zagłębia Lubin. #MKSTalk to miejsce, w którym poruszamy wiele ciekawych tematów związanych z "Miedziowymi". Zapraszamy do odsłuchu!

www.mkszaglebie.pl

Anchor

Spotify
 

Youtube

źródło: Własne

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarzKOMENTARZE (2)14.01.2023 19:38
Mowi sie o nowych zakupach...

Z tym ze taki Hinokio nie do konca mial szanse pokazac swoje umiejetnosci. Mam nadzieje ze Fornalik da mu szanse na rozegraniu.

No i co z chlopkami na wypozyczeniach? Kusztal to bardziej pomocnik chyba niz napastnik, podobno z talentem. 
processing comment
14.01.2023 17:57
1. Ciekawa polemika w zakresie zakupu piątego (!) napastnika. Na dzisiaj mamy ich czterech i dajmy im szansę tym bardziej że…

2. Zgadzam się, że problem nie leży po stronie napastników. Chyba w żadnym meczu w którym grali Doleżal lub Adamski, i których atutem jest gra głową,  nie zagrało dwóch czy trzech, nie mówiąc o czterech zawodnikach którzy potrafią celnie dośrodkować piłkę. Jeśli nic nie się w tym zakresie nie zmieni, to większe szanse na zabłyśnięcie daję Kurminowskiemu, który, jak wspomniano w materiale, ma inną charakterystykę niż wyżej wymienieni.

3. Zgoda co do Czerwińskiego. Odgrzewany w mikrofalówce po raz któryś kotlet nie służy dobrze lubińskim żołądkom. Nie sprawdziło się to już tyle razy, że pora z tym skończyć. Koniec z transferami na alibi.
processing comment