mkszaglebie.pl

Zagłębie Lubin poinformowało, że przedłużeniu do 30 czerwca 2024 uległa umowa obiecującego prawego defensora - Bartłomieja Kłudki. Prolongata nastąpiła wskutek zapisów, które znalazły się w kontrakcie wychowanka Zagłębia.

W bieżącym sezonie Bartłomiej Kłudka zdecydowanie wyróżnia się, grając w drugoligowych rezerwach "Miedziowych". 21-letni obrońca wystąpił w dziesięciu spotkaniach, które okrasił trzema bramkami oraz czterema asystami.

Tak dobra dyspozycja rodowitego lubinianina sprawiła, że w ostatniej kolejce trener Piotr Stokowiec zdecydował się postawić na Kłudkę w starciu z Wisłą Płock. Ponadto wychowanek Zagłębia Lubin otrzymał od selekcjonera Michała Probierza  powołanie na zgrupowanie reprezentacji Polski do lat 21. Kłudka wystąpił w towarzyskim meczu młodzieżówki z Łotwą, w którym wpisał się na listę strzelców, ustalając, jak się później okazało, końcowy rezultat starcia na 1:1.

Przedłużenie kontraktu Bartłomieja Kłudki nastąpiło wskutek zapisów kontraktowych, które znalazły się w poprzedniej umówię, wiążącej 21-latka z Zagłębiem Lubin.

Bartek, gratulujemy!

źródło: Własne, zaglebie.com

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (1)30.09.2022 22:49
Brawo za podpisanie nowego kontraktu. Czemu tylko do 2024? Za pare miesięcy trzeba będzie sprzedawać bo może się okazać że nie da się przedłużyć. Podobnie to wygląda z Bieszczadem i Łakomym.
processing comment