mkszaglebie.pl

Zagłębie Lubin poinformowało, że wraz z końcem sezonu szeregi naszego klubu opuszczają czterej zawodnicy - Dorde Crnomarković, Jakub Bednarczyk, Miroslav Stoch oraz Samuel Mraz.

Dorde Crnomarković

Dorde Crnomarković wystąpił w dziewięciu meczach, a jego postawa na boisku urosła do rangi mema. Serb podczas pobytu w Lubinie zdążył m. in: połamać nogę Piotra Pyrdoła, skompromitować się w starciu z Legią czy sfaulować walczącego o piłkę Jakuba Żubrowskiego. Z tego powodu nikt o zdrowych zmysłach nie dopuszczał do siebie myśli, że Serb może pozostać w Lubinie na dłużej.

Jakub Bednarczyk

O Jakubie Bednarczyku niewiele tak naprawdę można powiedzieć. Wypożyczony z St. Pauli 22-latek wystąpił w ośmiu meczach na poziomie PKO BP Ekstraklasy. Ostatnimi czasy Bednarczyk leczył kontuzję. Nic więc dziwnego, że klub nie zdecydował się na rozmowy o definitywnym pozyskaniu zawodnika.

Miroslav Stoch

Skończyło się na wielkich oczekiwaniach... Tak skwitować można pobyt Słowaka w Lubinie. Przede wszystkim od zawodnika, który radził sobie na wysokim europejskim poziomie oczekiwalibyśmy, że weźmie odpowiedzialność za zespół, że wniesie coś do gry. Tak się jednak nie stało. Słowak w każdym z rozgrywanych przez siebie spotkań był jednym z najgorszych na boisku.

Samuel Mraz

Kolejny niewypał transferowy. Samuel Mraz. Wystąpił w 27 spotkaniach w PKO BP Ekstraklasie, w których zdobył dwie bramki i jedną asystę. Nie liczy jednak są najgorsze w grze 24-latka... Przede wszystkim Słowak był nieaktywny w grze, nie wywiązywał się z innych zadań, za które odpowiedzialny jest napastnik.

Odejście żadnego z czterech zawodników nie jest zbyt wielką stratą. Nie stanowili oni, bowiem o sile Zagłębia. Nie rozumiemy powodu takich transferów do naszego klubu. Nasz szerszy punkt widzenia, co do transferów przeprowadzanych przez obecny pion sportowy, przedstawimy w osobnym tekście już w najbliższy czwartek.

źródło: Własne, zaglebie.com

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (6)18.05.2021 22:30
Na oficjalnej jest wywiad z Guldanem i w nim wspomina ze Drazic wraca do macierzystego klubu.
On szuka obronce, skrzydlowego oraz napastnika i srodkowego pomocbika.
Mozna wbioskowac ze ktos z pary Poreba/Baszkirow jest na sprzedaz. Ja mysle ze moga odejsc obaj za dobra gotowke. Mysle ze Zivec tez pojdzie i to na swoich warunkach.
18.05.2021 22:00
Balic i Simic i inni którzy się nie sprawdzili jak Wójcicki mają ważne kontrakty więc trzeba negocjować warunki rozwiązania. Skoro nie było oficjalnej informacji że Drazic też wraca z wypożyczenia to chyba z nim negocjują. Jestem tylko ciekaw kogo nam Guldan wymyśli w ich miejsce
18.05.2021 18:44
Cos czuje ze to dopiero poczatek...
18.05.2021 17:15
18.05.2021 16:32
Czekam jeszcze na info ze odchodzi Balic