Zagłębie Lubin poinformowało, że Daniel Dudziński został wypożyczony na najbliższe dwanaście miesięcy do pierwszoligowego GKS-u Katowice.

Daniel Dudziński od dłuższego czasu puka do drzwi pierwszego zespołu Zagłębia Lubin. W sezonie 2021/22 20-letni pomocnik wystąpił w ośmiu ekstraklasowych meczach, w których uzbierał łącznie 153 minutach. Dudziński był też jednym z liderów zespołu rezerw, który wywalczył sobie awans na szczebel centralny. "Dudzio"  rozegrał 22 mecze w III lidze, które okrasił pięcioma golami. Wydaje się więc, że wypożyczenie do I ligi jest sensownym rozwiązaniem - szansą na ogranie na zapleczu elity.

Daniel, życzymy powodzenia!

źródło: Własne