Wypożyczenie Patryka Kusztala to niejedyny ruch na linii Lubin - Głogów. Na zasadzie transferu definitywnego do Chrobrego przenosi się też piłkarz rezerw naszego klubu - Dawid Hanc.

W ubiegłym sezonie Dawid Hanc wystąpił w 27 meczach rezerw Zagłębia Lubin, w których strzelił jednego gola.

- Dawid nie przedłużył z nami kontraktu, pomimo naszej propozycji, która została złożona zimą. Zdecydował się zmienić klub. Chcieliśmy, żeby grał i dalej się rozwijał, więc nie robiliśmy jakichkolwiek przeszkód w rozwoju kariery i zgodziliśmy się na dogodne raty w przypadku obowiązkowego ekwiwalentu. W efekcie od nowego sezonu będzie reprezentował barwy Chrobrego Głogów - powiedział na łamach oficjalnej witryny Adam Buczek, Dyrektor AP Zagłębie.

Dawid, życzymy powodzenia w dalszej karierze!

źródło: Własne, akademiakghm.com