Zagłębie Lubin poinformowało, że pozyskało na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu Dejana Dražicia - skrzydłowego Slovana Bratysława.

reklama

Dejan Dražić jest byłym młodzieżowym reprezentantem Serbii, grał ostatnio w Slovanie Bratysława (16 meczów, 1 gol, 5 asyst w tym sezonie). Karierę zaczynał w Partizanie Belgrad, następnie trafił z OFK Belgrad, z którego za 1,2 mln euro przeniósł się do Celty Vigo. Niestety nie przebił się tam do podstawowego składu, więc został wypożyczony do Realu Valladolid. Jego następnym krokiem w karierze był wcześniej wspomniany Slovan.

Serb ma wzmocnić konkurencję na skrzydłach, bowiem potrafi grać po obu stronach boiska, może zagrać także w środku pola na pozycji numer 10 oraz jako wysunięty napastnik. Za tym transferem stał szkoleniowiec Martin Ševela, który dobrze zna Dražicia z czasów pracy w Bratysławie. Nowy piłkarz zagra w naszym zespole z numerem 95.

Umowa wypożyczenia nie zawiera opcji wykupu.

źródło: zaglebie.com/90minut.pl