Polski Związek Piłki Nożnej podjął decyzję o przyznaniu mistrzostwa Polski Centralnej Ligi Juniorów U-18 Górnikowi Zabrze. Drugie miejsce przypadło Legii Warszawa, zaś Zagłębie Lubin zajęło trzecią lokatę.

"W związku z rozegraniem tylko jednej kolejki rozgrywek, kolejność drużyn w tabelach końcowych poszczególnych grup Centralnej Ligi Juniorów U-17 i U-15 w rundzie wiosennej sezonu 2019/2020 nie zostanie ustalona, a wszystkie drużyny będą uczestniczyć w tych rozgrywkach w rundzie jesiennej sezonu 2020/2021.

Jednocześnie postanowiono o zakończeniu rozgrywek Centralnej ligi Juniorek U-17, Centralnej Ligi Juniorek U-15, Reprezentacji WZPN Trampkarek U-14 i Mistrzostw Polski Dziewcząt U-13.

Jako kolejność drużyn w końcowych tabelach rozgrywek grupowych Centralnej Ligi Juniorek U-17 w sezonie 2019/2020 przyjęta została kolejność drużyn w tabelach poszczególnych grup po rozegraniu meczów 10. kolejki, tj. po ostatniej rozegranej kolejce rozgrywek. Jednakże, w związku z brakiem możliwości rozegrania meczów finałowych, zwycięzca tych rozgrywek nie zostanie wyłoniony. Wszystkie drużyny utrzymują się w rozgrywkach i przystąpią do Centralnej Ligi Juniorek U-17 w sezonie 2020/2021.

W związku z rozegraniem tylko jednej kolejki rozgrywek, kolejność drużyn w tabelach końcowych poszczególnych grup Centralnej Ligi Juniorek U-15 i rozgrywek o klubowe Mistrzostwo Polski Dziewcząt U-13 w rundzie wiosennej sezonu 2019/2020 nie zostanie ustalona" - czytamy na laczynaspilka.pl.

źródło: laczynaspilka.pl