mkszaglebie.pl

Zagłębie Lubin poinformowało, że kontrakt z hiszpańskim stoperem, Ianem Solerem został rozwiązany za porozumieniem stron.

Ian Soler do Zagłębia trafił w lipcu 2021 roku. W minionej rundzie 26-letni stoper wystąpił w dziesięciu meczach Ekstraklasy i Pucharu Polski. Mecze te okrasił jedną asystą. Gra Hiszpana okazała się być jednak dużym zawodem. Niestety, nie sposób przypomnieć sobie dobrego meczu Iana w miedziowych barwach, bo takiego nie było… Podczas zimowego okienka transferowego włodarze klubu ze stolicy polskiej miedzi pożegnali już trzech środkowych obrońców. Przypomnijmy, że z Zagłębiem pożegnali się także Lorenco Simić i Aleksandar Pantić. Klub ze stolicy polskiej miedzi zakontraktował za to Bartosza Kopacza i Aleksa Ławniczaka.

Ian, życzymy powodzenia w dalszej karierze.

źródło: Własne, zaglebie.com

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)01.02.2022 17:49
Kibol (Gość)
#guldanOUT
processing comment
01.02.2022 08:47
Guldan obecnie jest nieproduktywny,
czym sie teraz zajmuje?
za co odpowiada?
stanowisko utrzymywane sztucznie....
processing comment
31.01.2022 18:23
Hwudepe (Gość)
Pan Guldan za swoje ruchy transferowe juz dawno powinien byc odpalony w raz z jankowskim ! Konkretne posunięcia tej zimy ze strony Burlikowskiego. Rozwiązanie 3 umow za porozumieniem stron to wlasnie to czego oczekiwalismy ! Kompletne dna odeszły z obrony ! Brawo ! Jeszcze jest kilku delikwentów ale to bedzie zapewne zweryfikowane przez Stokowca na wiosne. Ich nazwisk nie trzeba wymieniać. Pozdrawiam i Wszyscy 4 lutego na legie !!!
processing comment
31.01.2022 17:01
Rrazm (Gość)
Czy pan Guldan poniesie jakieś konsekwencje swoich wyborów? To skandal, że klub toleruje tego figuranta na stanowisku dyrektora sportowego.
processing comment
31.01.2022 15:49
Defensywa wzmocniona, co z ofensywą..?
processing comment