Zagłębie Lubin poinformowało, że kontrakt z hiszpańskim stoperem, Ianem Solerem został rozwiązany za porozumieniem stron.

Ian Soler do Zagłębia trafił w lipcu 2021 roku. W minionej rundzie 26-letni stoper wystąpił w dziesięciu meczach Ekstraklasy i Pucharu Polski. Mecze te okrasił jedną asystą. Gra Hiszpana okazała się być jednak dużym zawodem. Niestety, nie sposób przypomnieć sobie dobrego meczu Iana w miedziowych barwach, bo takiego nie było… Podczas zimowego okienka transferowego włodarze klubu ze stolicy polskiej miedzi pożegnali już trzech środkowych obrońców. Przypomnijmy, że z Zagłębiem pożegnali się także Lorenco Simić i Aleksandar Pantić. Klub ze stolicy polskiej miedzi zakontraktował za to Bartosza Kopacza i Aleksa Ławniczaka.

Ian, życzymy powodzenia w dalszej karierze.

źródło: Własne, zaglebie.com