mkszaglebie.pl

Rosjanin Ilja Żygulow odszedł z Zagłębia Lubin - poinformował klub na swojej stronie. Kontrakt ze środkowym pomocnikiem został rozwiązany za porozumieniem stron.

Ilja Żygulow został zawodnikiem Zagłębia Lubin w sierpniu 2021 roku. W sumie rozegrał w barwach "Miedziowych" 13 meczów w PKO BP Ekstraklasie (503 minuty), w których zanotował 1 asystę oraz 2 mecze w Fortuna Pucharze Polski (135 minut), gdzie także zaliczył jedną asystę.

Zatrudnienie Rosjanina od samego początku wyglądało bardzo niepoważnie, a kiepskie występy tego piłkarza w naszym klubie jedynie wszystkich utwierdziły w przekonaniu, że w Lubinie znalazł się przez przypadek. 

Kontrakt 26-latka miał obowiązywać jeszcze przez ponad rok, co oznacza, że Zagłębie musiało konkretnie zapłacić piłkarzowi za przedwczesne rozwiązanie tej umowy.

źródło: zaglebie.com

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)20.04.2022 20:59
Klub sie osmieszyl tym transferem. Osoby odpowiedzialne za podpisanie tego goscia powinny byc pociagniete do odpowiedzialnosci i poniesc konsekwencje. Tak powinno bhc w powaznym klubie a my jestesmy cieplym kurwidolkiem. A rusek niech lepiej pomysli o zmianir zawodu, bo jest jedna wielka beznadzieja.
processing comment
20.04.2022 18:50
z jednej strony jednego parodysty mniej, a z drugiej przyklad na to jak mozna latwo zarobic w Lubinie bo pewnie okolo 40 tys skapywalo miesiecznnie za nic, koles nie byl w stanie wytrzymac fizycznie 90 min . Transfer tego ruska to jeden z gwozdzi do trumny czyli do spadku
processing comment