Rosjanin Ilja Żygulow odszedł z Zagłębia Lubin - poinformował klub na swojej stronie. Kontrakt ze środkowym pomocnikiem został rozwiązany za porozumieniem stron.

Ilja Żygulow został zawodnikiem Zagłębia Lubin w sierpniu 2021 roku. W sumie rozegrał w barwach "Miedziowych" 13 meczów w PKO BP Ekstraklasie (503 minuty), w których zanotował 1 asystę oraz 2 mecze w Fortuna Pucharze Polski (135 minut), gdzie także zaliczył jedną asystę.

Zatrudnienie Rosjanina od samego początku wyglądało bardzo niepoważnie, a kiepskie występy tego piłkarza w naszym klubie jedynie wszystkich utwierdziły w przekonaniu, że w Lubinie znalazł się przez przypadek.

Kontrakt 26-latka miał obowiązywać jeszcze przez ponad rok, co oznacza, że Zagłębie musiało konkretnie zapłacić piłkarzowi za przedwczesne rozwiązanie tej umowy.

źródło: zaglebie.com