Klub poinformował o kolejnym piłkarzu, który wraz z końcem sezonu opuści Lubin. "Miedziowi" nie zdecydowali się na przedłużenie kontraktu z doświadczonym obrońcą - Jakubem Wójcickim.

Jakub Wójcicki był piłkarzem Zagłębia Lubin od sierpnia 2020 roku, a do naszego zespołu przeszedł na zasadzie wolnego transferu z Jagiellonii Białystok. Przede wszystkim był rezerwowym, przez dłuższy okres nie łapał się nawet do kadry meczowej. Jego licznik meczów miedziano-biało-zielonej w koszulce zatrzymał się na 27 meczach.

- Kubie Wójcickiemu z dniem 30 czerwca 2022 kończy się umowa i z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować Kubie za okres gry w Zagłębiu. Bardzo doświadczony, fantastyczny, ambitny chłopak, który oddawał zawsze wszystko to, co najlepsze Zagłębiu. Jednakże kończy się jakiś etap i postanowiliśmy, że kontraktu nie przedłużymy. Także życzymy Kubie wszystkiego najlepszego i powodzenia. Będziemy go tu bardzo pozytywnie i miło wspominać - powiedział dla zaglebie.com Dyrektor Pionu Sportowego Piotr Burlikowski.

źródło: zaglebie.com