Zagłębie Lubin przedłużyło kontrakt z Jewgienijem Baszkirowem - czytamy na zaglebie.com. Nowa umowa ma obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku.

- Bardzo się cieszę, że zostałem w Zagłębiu na kolejne lata. W tym krótkim czasie przekonałem się, że jest do dobry klub dla mojego rozwoju, z ciekawym potencjałem i rozbudowaną infrastrukturą. Myślę, że to był logiczny ruch z mojej strony. Klub bardzo szybko wyszedł z inicjatywą przedłużenia umowy, za co jestem wdzięczny prezesowi, ale i wszystkim ludziom związanym z Zagłębiem Lubin. To był dla mnie jasny sygnał, że tutaj mnie potrzebują i wiążą ze mną przyszłość - powiedział pomocnik "Miedziowych".

Jewgienij Baszkirow trafił do Zagłębia Lubin 26 lutego 2020 roku. Ze względu na pandemię koronawirusa zdołał zagrać w zaledwie trzech meczach „Miedziowych”, w których zanotował jedną asystę.

źródło: zaglebie.com