Zagłębie Lubin poinformowało, że rosyjski środkowy pomocnik Jewgienij Baszkirow doznał kontuzji kolana.

30-latek nie będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu na pewno przez najbliższych kilka tygodni. Jak czytamy w zaglebie.com, "Jewgienij znajduje się pod opieką sztabu medycznego i mamy nadzieję, że jak najszybciej będzie w stanie wrócić do gry".

W sezonie 2021/2022 Jewgienij Baszkirow zagrał w 6 meczach PKO BP Ekstraklasy, w których zdobył jednego gola. Było to bardzo ważne trafienie w 97. minucie wygranego 1:0 meczu wyjazdowego z Piastem Gliwice.

Szybkiego powrotu do zdrowia, "Baszka"!

źródło: zaglebie.com